No 11. jūnija starp Daugavpili un Rīgu kursēs divi papildu vilcienu reisi

Lai papildinātu regulāro sabiedriskā transporta pārvadājumu apjomu starp divām lielākajām Latvijas pilsētām, no šī gada 11. jūnija maršrutā Rīga–Daugavpils ik dienu kursēs divi papildu vilcienu reisi. Tas tiek nodrošināts, pagarinot divus jau esošus reisus posmā no Krustpils līdz Daugavpilij.

Minētajā maršrutā no Rīgas pasažieri ar vilcienu uz Daugavpili varēs doties plkst. 21.01 un galapunktā būt plkst. 00.32, savukārt no Daugavpils virzienā uz Rīgu vilciens izbrauks plkst. 3.25 un galapunktā galvaspilsētā ieradīsies plkst. 07.00. Pirmie reisi būs 11. jūnija vakarā uz Daugavpili un 12. jūnija agrā rītā uz Rīgu.

Pagarinātajos vilcienu reisos posmā Krustpils–Daugavpils tiks iekļautas arī pieturas Līvāni, Jersika, Nīcgale, Vabole un Līksna.

Minētās izmaiņas ietekmēs līdzšinējos vilcienu reisus maršrutā Rīga–Krustpils, jo no 11. jūnija tiek atcelts reiss plkst. 04.41 no Krustpils un plkst. 21.31 no Rīgas.

Papildreisi tika apstiprināti Sabiedriskā transporta padomes 2023. gada 26. aprīļa sēdē. Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajā maršrutā nodrošina  AS “Pasažieru vilciens”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu un Daugavpils pašvaldību.

Papildu informācijai:
Sanita Heinsberga
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67356129
E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv