LIAA ielūdz uz konferenci “Panākumu atslēga – Norvēģijas granti”

21. aprīlī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ielūdz uz klātienes konferenci “Panākumu atslēga – Norvēģijas granti” (The Key To Success – Norway Grants), kura norisināsies vērienīgās tehnoloģiju konferences Deep Tech Atelier ietvaros.

Norises laiks un vieta: šī gada 21. aprīlī no plkst. 11 līdz 17, uz Growth stage skatuves, viesnīcas Radisson Blu Latvija telpās, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Konferencē uzstāsies:

  • Norvēģijas vēstniece Latvijā Īne Morenga (Ine Måreng);
  • LIAA direktors Kaspars Rožkalns;
  • Norvēģijas grantu programmas donorvalsts partnera Innovation Norway pārstāvis, Eiropas Ekonomiskās Zonas (EEZ) un Norvēģijas grantu programmas direktors Magnars Ēdelīens (Magnar Ødelien).

Konferences saturs:

Konferences laikā dalībnieki varēs iepazīties ar programmas projektu īstenotāju veiksmes stāstiem, apskatīt projektos izstrādātos jaunos produktus un to prototipus, iepazīties ar Norvēģijas grantu būtību, kā arī piedalīties industriālā dizaina darbnīcā “No idejas līdz produktam” (From Idea to the Product), kuru vadīs Norvēģijas dizaina uzņēmuma EKER DESIGN AS vadošais dizaineris Anders Mellbergs (Anders Mellberg).

Konferencē piedalīties ir aicināts ikviens inovāciju vai uzņēmējdarbības interesents, kurš īsteno vai plāno īstenot projektu Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros.

Darba valoda: angļu.

Dalība: bez maksas.

Reģistrācijas forma: deeptechatelier.com/.

Detalizēta konferences programma: