Latgales Biznesa forumā diskutēs par enerģētikas aktualitātēm

19. maijā plkst. 14.00 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales nodaļa organizē Latgales Biznesa forumu “Enerģētika 2023. Iespējas un izaicinājumi Latgalē”.

Pasākums notiks Malnavā, Muižas ielā 4, un lai piedalītos, aicinām līdz 18. maijam reģistrēties, rakstot e-pastu maruta.jukevica@ltrk.lv vai zvanot 26599991.

Forumu atklās Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas koledžas direktore Sandra Ežmale.

Par LTRK aktualitātēm informēs biedrības valdes loceklis Jānis Lielpēteris. Savukārt par atbalstu uzņēmumu energoefektivitātei, atjaunojamai enerģijai, elektroauto stāstīs A/S Attīstības finanšu institūcijas ALTUM Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka. Bet par stratēģisku pieeju elektroenerģijas iegādē un lietošanā – “Enefit” biznesa klientu segmenta vadītājs Edgars Cvetkovs.

Foruma laikā norisināsies diskusija, kurā piedalīsies Z/S “Kotiņi” īpašnieks Aldis Ločmelis, biedrības “Mežvidu lauksaimniecības un tehnoloģiju parks” projektu vadītājs Edgars Romanovskis, SIA “Lūsēni” īpašnieks Andris Ļubka, “Enefit” biznesa klientu segmenta vadītājs Edgars Cvetkovs un “ALTUM” Latgales reģiona vadītāja Vita Pučka.

Noslēgumā interesentiem būs iespēja apmeklēt Kārsavas kultūrvēstures centra “Līču mājas”.

Papildu informācijai:
Inese Pabērza
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Sabiedrisko attiecību speciāliste
+ 371 26418755
pr@ltrk.lv
www.ltrk.lv