Iepazīstini ar savu projektu, atrodi partneri Eiropas kultūras jomas sadarbības projektu konkursam

Radošās Eiropas biroji organizē partneru meklēšanas pasākumu Eiropas Sadarbības projektu 2024. gada uzsaukumam (uzsaukuma pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2024. gada 23. janvāris)

Vai vēlies pieteikties Eiropas kultūras jomas sadarbības projektu konkursam, bet projektam joprojām trūkst viens vai vairāki partneri? Varbūt Tava organizācija ir gatava pievienoties Eiropas Sadarbības projektam kā partneris?

Pievienojies Radošās Eiropas projektu prezentācijas un partneru meklēšanas sesijai ceturtdien, 30. novembrī, no plkst. 12.00 līdz 14.00 pēc Latvijas laika.

Pievienoties sesijai var gan kā projekta idejas prezentētājs, kurš ir ieinteresēts pieaicināt partnerorganizācijas, gan kā novērotājs, kurš vēlētos kļūt par partneri kādam no projektiem.

Prasības prezentētājiem ir tādas pašas kā Eiropas Sadarbības projektu iesniedzējiem:

🟣 Būt juridiskajai personai, kas atrodas vienā no Radošās Eiropas dalībvalstīm;
🟣 Projekta koordinatoram minimālais juridiskās reģistrācijas laiks uz projekta iesniegšanas termiņa brīdi ir 2 gadi;
🟣 Eiropas Sadarbības projektu uzsaukums atbalsta projektus, kuros iesaistītas dažāda lieluma kultūras un radošo sektoru organizācijas no dažādām valstīm. Sagaidāmi projektu pieteikumi ar izteiktu Eiropas dimensiju.

Katram projekta idejas prezentētājam tiks dotas 5 minūtes lai prezentētu projektu un papildu 15 minūtes jautājumu un atbilžu sesijai atsevišķā Zoom saslēgumā.

Ņemot vērā uzsaukuma termiņa tuvošanos, priekšroka tiks dota projektiem, kuri atrodas iesniegšanas stadijā (noteikta tēma, izvēlēta mērķauditorija, pamatots mērķis, sagaidāmie rezultāti utml.)

Piesakies kā projekta idejas prezentētājs līdz šodienai, 23. novembrim, izmantojot saiti (ja vēlies prezentēt savu projekta ideju, taču neesi paspējis aizpildīt reģistrācijas anketu līdz 23.11., sazinies ar mums – radosaeiropa@km.gov.lv līdz 27. novembrim, lai apspriestu iespēju piedalīties pasākumā).

Dalībnieki, kuri vēlas apmeklēt partneru meklēšanas sesiju kā novērotāji, var reģistrēties šeit līdz pasākuma sākumam.

Pasākumu rīko Radošās Eiropas biroji no Armēnijas, Austrijas, Beļģijas, Horvātijas, Čehijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Francijas, Gruzijas, Vācijas, Grieķijas, Ungārijas, Islandes, Kosovas, Latvijas, Luksemburgas, Portugāles, Polijas, Slovēnija, Zviedrijas un Ukrainas.