Klātienes meistarklase: Zelta pičs

Aicinām Latvijas uzņēmējus pieteikties publiskās runas meistarklasei, kuru vadīs Katrīna Cīrule: sertificēts koučs (ACSTH International Coach Federation ) un publiskās runas trenere ar pieredzi 17 gadu garumā uz profesionālās solo mūzikas skatuves un 12 gadu pieredzi jauno uzņēmēju atbalsta sniegšanā mārketingā un pārdošanā. Katrīna ir lektore un tiešsaistes kursu autore ar 15 gadu pieredzi pedagoģijā un apmācību organizēšanā un vadīšanā. Vairāk par Katrīnu Cīruli- šeit. 

Meistarklasē iegūsi zināšanas un prasmes:

  1. Kā par savu zīmolu izstāstīt īsi – vienā teikumā – un kā izveidot trāpīgu piču jeb 30 sekunžu lifta runu;
  2. Veiksmīgas B2B sarunas pamatprincipi (ieteikumi kā veidot sarunu ar potenciālajiem biznesa partneriem).

Iegūsi tehnikas un špikerus, lai spētu pārliecinoši savu zīmolu caur kodolīgu publisko runu prezentēt uzņēmējiem, klientiem vai potenciālajiem sadarbības partneriem.

Lai tava dalība meistarklasē būtu pilnvērtīga, iesakām sagatavot par sevi 1 teikuma prezentāciju.

Pastāsti 1 teikumā par sevi, iekļaujoties formulā:

Es esmu ________ (kas?). Es palīdzu _____ (KAM? Tavs tirgus) iegūt/ panākt/ sasniegt/ sajust _______ (KO? kādu rezultātu Tavs bizness palīdzēs klientam panākt), izmantojot ______ (KO? Kāds ir Tavs USP (Unique selling point)? Kādu tehniku vai pieeju Tu izmanto rezultāta nodrošināšanai? Kādu īpašu pievienoto vērtību dod?).

Teikums Tev palīdzēs saprast, kas tieši ir Tava mērķauditorija, kādu sāpi, problēmu Tu atrisini vai ko palīdzi savam klientam iegūt. Kā arī palīdzēs klausītājiem saprast, ar ko esi unikāls/ citādāks savā biznesa pieejā vai tehnikā salīdzinoši ar pārējiem savas nišas pārstāvjiem.

Teikums drīkst būt par Tevi kā personīgo zīmolu vai arī esi kā sava biznesa vai organizācijas pārstāvis.

Ieteikums – uz meistarklasi nāc ar sava zīmola atribūtiku vai vismaz pāris vizītkartēm, jo atceries, ka katra tīklošanās iespēja ir jāizmanto!

Pasākuma programma:

09:45-10:00 – Ierašanās, kafijas pauze

10:00-12:00 – Viena teikuma prezentācija. Katrīnas Cīrules ieteikumi. Lektores prezentācija par “Zelta pičs” noslēpumiem.

12:00-13:00 Pusdienu pauze un laiks zelta piča izveidei

13:00-14:00 Zelta piču deklamēšana un Katrīnas Cīrules ieteikumi

14:00-15:00 Veiksmīgas B2B sarunas noslēpumi

Avots: www.liaa.gov.lv/lv/notikums/klatienes-meistarklase-zelta-pics?date=0