Aicinām uzņēmējus uz forumu Rēzeknē par atbalstu uzņēmumu digitalizācijai

Š.g. 14. jūnijā Rēzeknē notiks forums par Atveseļošanas fonda atbalsta programmām uzņēmumu digitalizācijai “Atbalsts uzņēmējdarbības digitalizācijai – IESPĒJA, kas JĀIZMANTO! Finansējums un risinājumi”. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par pieejamām atbalsta programmām, atbalsta saņemšanas nosacījumiem, iespējām saņemt digitālās attīstības ceļa karti un pieteikšanās kārtību valsts atbalsta saņemšanai.

Forumā sākumā Ekonomikas ministrija sniegs ieskatu Atveseļošanas fonda atbalsta programmās uzņēmumu digitalizācijai. Eiropas digitālās inovācijas centru – Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera (Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra) vai Latvijas Digitālā akseleratora – pārstāvji informēs par to, kā veikt sākotnējo digitālā brieduma testu un kā saņemt digitālās attīstības ceļa karti.  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Altum pārstāvji sniegs prezentācijas, kā komersantiem pēc digitālās attīstības ceļa kartes saņemšanas pieteikties valsts atbalstam – LIAA grantiem vai Altum aizdevumiem ar kapitāla atlaidi uzņēmumu digitalizācijai.

Par drošību kibertelpā uzņēmējiem atgādinās Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības kibersargs Juris Verečinskis. Savukārt Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kameras pārstāvis, SIA “Excellent Latvia” eksperts Elvis Kvalbergs dalīsies pieredzē, ar ko sākt un bez kā neiztikt uzņēmuma digitalizācijā. Forumā piedalīsies arī SIA “Rasa Botanicals” valdes priekšsēdētāja Zane Grigale-Soročina, kas dalīsies savā pieredzes stāstā ceļā uz uzņēmuma digitalizāciju.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, Altum, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera (Latgales uzņēmējdarbības centrs) un Latvijas digitalizācijas akseleratora pārstāvju konsultācijas par atbalsta saņemšanu.

Forums Latgales reģiona komersantiem notiks š.g. 14. jūnijā pl.10.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs“, Rēzeknē, Krasta ielā 31. Pasākuma dienas kartība un pieteikšanās dalībai: bit.ly/digi_seminars_rezekne_14_06.

Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa
prese@em.gov.lv