Tiešsaistes seminārs “Praktiski soļi jūsu e-veikala izaugsmei eksporta tirgū”

Ieguldot vairāk nekā 1 000 000 EUR reklāmas kampaņu pārvaldīšanā internetā gan Latvijā, gan eksporta tirgos, iMarketings.lv eksperti ir uzkrājuši pamatīgu pieredzi, ar kuru ir gatavi dalīties LIAA organizētā seminārā. Pasākuma laikā dalībnieki uzzinās svarīgākas lietas, kam jāpievērš uzmanība, pārvaldot digitālas reklāmas kampaņas eksporta tirgos.

Programma

  1. Kā noteikt Jūsu produkta pieprasījumu?
  2. Kā plānot ienākšanas reklāmas budžetu?
  3. Kādi rīki ļauj analizēt Jūsu konkurentus?
  4. Kādas ir ienākšanas tirgū stratēģijas?
  5. Kas ir komunikācijas kanālu prioritāte? Google, Facebook vai kas cits?
  6. Kādas ir reklāmas iespējas eksporta tirgū, kas nav pieejamas Baltijā?
  7. Kā sagatavot mājaslapu, lai tā būtu atrodama meklētājos?
  8. Kādi rādītāji palīdz novērtēt reklāmas atdevi?

Seminārs paredzēts eksportējošo e-komercijas uzņēmumu pārstāvjiem (vadītāji, mārketinga vadītāji, mārketinga eksperti), bet būs saistošs arī citu uzņēmumu pārstāvjiem (B2B, lead generation utt.).

Semināra darba valoda: latviešu
Dalība bez maksas
Pieteikšanās obligāta!

Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģiskais plānotājs. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā. Aktīvi dalās ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā. Google Export partneris. Mūsu klientu kopējais apgrozījums tirdzniecībā internetā ir 262 milj. EUR (2020. gada iMarketings.lv klientu Google Analytics dati). Pārvaldām klientu reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar reklāmas budžetiem no 1500 līdz 200 000 eur/mēn. Kopējā iMarketings.lv reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā pārsniedz 175 000 stundu. Veltam pastiprinātu uzmanību reklāmas analīzei un stratēģijas jautājumiem.

iMarketings.lv ir konkursa “Labākais interneta veikals Latvijā” organizators.

2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

Pieteikšanās šeit.