Tiešsaistes seminārs – Eksports un e-komercija: praktiski soļi e-veikala izaugsmei ārvalstu tirgos

Eksportējoši e-komercijas uzņēmumi saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, apgūstot ārzemju tirgus. Tā ir gan eksporta galamērķa nepārzināšana un pieredzes trūkums, darbojoties konkrētā valstī, gan satura pielāgošana un budžeta un komunikācijas kanālu plānošana.

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā un gūt ieskatu efektīvā e-veikalu eksporta attīstīšanā, izmantojot digitālās vides sniegtās iespējas.

Pasākuma laikā Sergejs Volvenkins (PhD) dalīsies iMarketings.lv pieredzē ilggadējā darbā ar digitālajām reklāmas kampaņām un e-komerciju eksporta tirgos.  Seminārā ietvaros dzirdēsiet vairākus praktiskus piemērus, kas iegūti uzņēmuma ekspertu praktiskā darba gaitās, pārvaldot digitālās reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs.

Semināra ietvaros varēsiet rast atbildes uz šādiem jautājumiem:

  1. Kā notiek ārzemju tirgus izpēte un kampaņu plānošana?
  2. Kas jāņem vērā, plānojot un realizējot kampaņas e-komercijai?
  3. Kādas reklāmas iespējas ir eksporta tirgos ārpus Baltijas?
  4. Kādas ir tirgū ienākšanas stratēģijas?
  5. Kā sagatavot mājaslapu, lai tā būtu atrodama meklētājprogrammās?

Seminārs paredzēts eksportējošo e-komercijas uzņēmumu pārstāvjiem (vadītājiem, mārketinga vadītājiem, mārketinga speciālistiem), taču būs saistošs arī citu uzņēmumu pārstāvjiem.

Semināra lektors:

  • Sergejs Volvenkins (PhD) – iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģiskais plānotājs. Sertificēts Google treneris, Latvijas Digitālo eksportu biedrības loceklis. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu digitālajā mārketingā.

iMarketings.lv ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām Baltijā, un kopš tās dibināšanas 2013. gadā kopējā reklāmas kampaņu pārvaldīšanas pieredze pārsniedz 175 000 stundu. Google Export partneris, konkursa “Labākais interneta veikals Latvijā” organizators. 2020. gada augustā iMarketings.lv atvēris pārstāvniecību ASV (Čikāgā).

Reģistrācija ir obligāta

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebināra darba valoda: latviešu.

Dalība bezmaksas.

Reģistrēšanās šeit.