Latgales iedzīvotājus, īpaši jauniešus, aicina pieteikties diskusijai “ESi Nākotne”

No šī gada 21. janvāra Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu īstenos klātienes diskusijas “ESi NĀKOTNE” 20 Latvijas vietās, kurās aicinās dalībniekus dalīties ar savu redzējumu par nākotnes Eiropu un savu lomu tajā.
.
Diskusiju mērķis ir iesaistīt pēc iespējas daudzveidīgākas cilvēku grupas un pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešus. Diskusijas kalpos kā platforma, kurā izteikt savu viedokli, priekšlikumus un virzīt tos tālāk.
.
Aicinām Latgales jauniešus un ikvienu interesentu no 4. līdz 6. martam piedalīties klātienes diskusijās “ESi NĀKOTNE”. Šis gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu, tāpēc mudinām visus būt aktīviem un piedalīties zaļākas, iekļaujošākas un digitālākas nākotnes veidošanā!
.
Pasākumos Ludzā, Rēzeknē, Preiļos, Daugavpilī un Balvos diskutēsim par tādām tēmām kā digitālā transformācija, migrācija, veselība, vide, Eiropas dimensija, jaunieši un ekonomika. Diskusijas vadīs mūziķis, latgaliskā raidījuma “Kolnasāta” vadītājs un folklorists Ēriks Zeps , viens no aktīvākajiem un pamanāmākajiem daugavpiliešiem – Jorens Dobkevičs un vietējā Balvu pilsētas aktīviste Agnese Kaša.