Notiks Augšdaugavas novada sociālā dienesta, biedrību un politiķu diskusija

9. martā plkst. 10.00 novada kultūras centrā “Vārpa” notiks Sociālā dienesta un novada biedrību “Apaļā galda” diskusija ar Augšdaugavas novada pašvaldības domes deputātiem.

Pasākums tiek rīkots Vispasaules sociālā darba dienas priekšvakarā, lai runātu par aktuālām sociālām problēmām un kopīgi rastu iespējamos risinājumus.

Augšdaugavas novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova uzsver, ka daudzus jautājumus var atrisināt, tikai savstarpēji sadarbojoties, tāpēc uz sarunu tiek aicināti pašvaldības deputāti, novada aktīvo biedrību pārstāvji un Sociālā dienesta nodaļu vadītāji.

“Esam sapratuši, ka nepieciešama šāda diskusija, lai runātu par novada iedzīvotāju problēmām, par izaicinājumiem, kas mūs vēl sagaida. Deputāti ikdienā rīko tikšanās ar iedzīvotājiem, uzklausa viņu jautājumus, tāpēc kopā ir jāmeklē risinājumi, varbūt pat nepieciešams ieviest inovatīvus sociālos pakalpojumus un palīdzību. Kopā analizējot esošo situāciju novadā, ir vieglāk rast risinājumu,” teic Anna Jegorova. Viņasprāt šādas diskusijas turpmāk varētu kļūt par labu tradīciju, jo to laikā var rasties idejas, kā risināt dažādus jautājumus un paplašināt sadarbību.

Piedalīties pasākumā aicināti arī plašsaziņas līdzekļi.

Join Zoom Meeting: us06web.zoom.us/j/82469668403?pwd=eHhhUklDekQ2UllKMnQzU2JaWlVRdz09

Meeting ID: 824 6966 8403

Passcode: 367623

Inese Minova, Augšdaugavas novada pašvaldības Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas speciāliste, tālr.: 65476738, e-pasts: vestis@augsdaugavasnovads.lv; www.augsdaugavasnovads.lv