Lielais latgaļu tirgus atkal aicina

Pēc trīs gadu pārtraukuma uz Ludzu atkal aicina Lielais latgaļu tirgus. Četrpadsmito reizi senākajā Latvijas pilsētā pulcēsies amatu meistari, mājražotāji, saimnieki un zinātāji no visas Latgales un pārnovadiem. Tradicionāli sestdienā pirms Jāņu dienas, kas šogad iekrīt 18. jūnijs, Ludzas  Novadpētniecības muzeja brīvdabas teritorijā no 10.00 kopā svinēsim lustīgu tirgus dienu ar dziesmām un dejām, vizināšanos ar zirgiem, vides darbnīcām kopā ar Kroma kolna latgaļiem, ar jaunām zināšanām par veselīgu ēšanu un dzīvi, par senām zinībām lauku darbos un linu apstrādē. Sakarā ar būvdarbiem Ludzas viduslaiku pils kalnā, šogad pulcēsimies Ludzas Novadpētniecības muzeja dārzā Mazā Ludzas ezera krastā, Kuļņeva ielā 2. Pēc tautas folkloras kopu, dejotāju, kokļu mūzikas pavadībā noslēgsim pasākumu ar saulgriežu rituālu.

Sākot ar plkst. 10.00 visas dienas garumā būs iespēja izbraukt ar plostu no piestātnes Kuļņeva ielā 2a, blakus Ludzas Novadpētniecības muzejam.

Aicinām pieteikties tirgotājus tikai ar pašu ražotu un veidotu produkciju un darinājumiem. Pieteikuma veidlapa pieejama šeit! Pieteikties aicinām līdz 15. jūnijam. Ja rodas papildus jautājumi, droši zvani un jautā Līgai (29467925).

Informāciju sagatavoja Ludzas novada tūrisma centrs, Līga Kondrāte