Latgales kultūras darbiniekus aicina pieteikties mācību semināru ciklam

No 2022. gada 19. maija līdz 9.jūnijam Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde organizē tiešsaistes mācību semināru ciklu Latgales kultūras iestāžu darbiniekiem un radošo industriju pārstāvjiem “Publiskā runa. Sabiedrības iesaiste.”.

Trijos mācību semināros, kas notiks 19. un 26. maijā, un 9. jūnijā ZOOM platformā, profesionāli un pieredzējuši speciālisti stāstīs par tādām tēmām kā publiskās runas prasmes, runas saturs un struktūra, neverbālā komunikācija, kopienas saliedēšana un aktivizēšana ar kopienu mākslas palīdzību, kopienas teātris, radošuma un iztēles loma sociālā taisnīguma veicināšanas procesos, darbs ar dažādām kopienām. Visa mācību programma pieejama www.daugavpils.lv/kultura/ un Macibu_programma_LKP2022

Aicinām interesentus no Latgales reģiona – kultūras centru, kultūrizglītības iestāžu, muzeju, bibliotēku, radošo industriju, kā arī nevalstisko un jauniešu organizāciju pārstāvjus  līdz šī gada 18.maijam pieteikties mācību semināru ciklam, rakstot uz e-pastu viktorija.cirse@daugavpils.lv. Lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un kontaktinformāciju (e-pasta adrese, telefona numurs). Vietu skaits ir ierobežots.

Mācību semināri tiek organizēti „Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Latgales kultūras programmas 2022” finansētā projekta  “Latgales reģiona kultūras jomas darbinieku kapacitātes celšana II” ietvaros.

 

 

 

Papildu informācija:
Viktorija Cirse
tel.: 29293520
viktorija.cirse@daugavpils.lv
www.daugavpils.lv/kultura/