Jaunieti! Piesakies LPR organizētā nometnē “Solis biznesā”

Ja esi vecumā no 16 līdz 18 gadiem un dzīvo Latgalē, tad aicinām Tevi pieteikties diennakts nometnē uzņēmējdarbības spēju attīstīšanai! Tā būs aizraujoša nometne 5dienu garumā – no 01.08.2022 līdz 05.08.2022 – ar dzīvošanu Preiļos, bet ar aktivitātēm dažādās Latgales vietās!

Tevi sagaida:

  • biznesa ideju veidošanas un attīstīšanas darbnīcas par uzņēmējdarbības un sociālo tīklu menedžmentu, komunikāciju un tēla veidošanas prasmēm;
  • iedvesmojoši uzņēmēju stāsti;
  • tikšanās ar Latgales uzņēmējiem;
  • saliedējošas un piedzīvojumiem pilnas aktivitātes.

Nometnē tiks nodrošināta ēdināšana 5 reizes dienā. Pirmajā un pēdējā dienā – 2 ēdienreizes dienā.

Pieteikšanās notiek līdz 18.07.2022., aizpildot anketu ej.uz/SolisBiznesa_reg

Nekavējies ar pieteikšanos, jo tikai pirmie 12 tiks apstiprināti dalībai nometnē! Apstiprinājumu par dalību saņemsi savā e-pastā 20.07.2022. Iespējams, tiksi rezerves sastāvā un iespēja piedalīties nometnē būs tikai tad, ja kāds dalībnieks no pamatsastāva atteiksies vai kādu iemeslu dēļ nevarēs piedalīties nometnē.

Dalība nometnē ir bez maksas, izdevumi tiek segti no Latgales plānošanas reģiona Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu Latgales plānošanas reģionā”.

 Provizorisko programmu skaties ŠEIT!

 Svarīgi!

01.08.2022 plkst. 11.00 uz nometni dalībniekiem OBLIGĀTI jāierodas kopā ar savu likumisko pārstāvi (vecāku) uz organizatorisko sapulci nometnes dokumentācijas noformēšanai, līdzi ņemot personas apliecinošus dokumentus. Ja esi sasniedzis pilngadību, tad dokumentus vari parakstīt pats.

Nometne notiks: Preiļos, Sporta ielā 1, RTRIT (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienība) telpās.

05.08.2022 plkst. 16.00 nometnes dalībnieku vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem OBLIGĀTI ir jāierodas Daugavpils pilsētā uz noslēguma sanāksim (vieta tiks precizēta), jo pēdējā nometnes dienā dalībnieki dosies uz Daugavpili.

LPR kontaktpersona:

Mudīte Kiseļova – tel. 26467137, e-pasts: mudite.kiselova@lpr.gov.lv.

Nometne tiek rīkota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta ‘’UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA PASĀKUMI LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONĀ’’ (Nr. LV-LOCALDEV-0001) ietvaros.

 

Informācijai:
EEZ granti ir Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ieguldījumu zaļā, konkurētspējīgā un iekļaujošā Eiropā. Ir divi galvenie mērķi: samazināt ekonomiskās un sociālās atšķirības Eiropā un stiprināt divpusējās attiecības starp donorvalstīm un 15 ES valstīm Centrālajā Eiropā, Dienvideiropā un Baltijā.
Trīs donorvalstis cieši sadarbojas ar ES, pamatojoties uz Līgumu par Eiropas Ekonomikas zonu (EEZ). Donorvalstis no 1994. līdz 2014. gadam ir piešķīrušas atbalstu 3,3 miljardu eiro apmērā. Laikposmā no 2014. līdz 2021. gadam EEZ grantu atbalsts sasniegs 1,55 miljardus eiro.
Plašāka informācija par Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstīto projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” pieejama: lpr.gov.lv/lv/regionalie_projekti/uap-latgale/#.YV4cFppBxPY
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai! #EEANorwayGrantsLatvia #EEANorwayGrants

Kontaktinformācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 29957750
www.facebook.com/UAPLatgale
www.lpr.gov.lv