Etnomūzikas grupas “Tautumeitas” koncerts jau šo sestdien!

Sestdien, 8. oktobrī, plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī 11. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2022” ietvaros notiks grupas “Tautumeitas” koncerts “Skrejceļš”.

Jaunais albums “Skrejceļš” ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam enerģijas sprādzienam, kas grupas “Tautumeitas” iekšienē ir briedis jau kādu laiku.

Koncertā Daugavpilī izskanēs grupas jaunā albuma dziesmas, kas tapušas sadarbībā gan ar grupas iemīļoto producentu Reini Sējānu, gan arī ar zviedru producentu Povelu Olsson, kas ienesis pavisam svaigas vēsmas grupas skanējumā. Protams, neizpaliks arī iemīļotās dziesmas no pirmā albuma, kas aizkustina līdz saknēm un ļauj sajust prieku un lepnumu par to, kas mēs esam.

Biļetes: Daugavpils Kultūras pils kasē (darba dienās plkst. 16.00-19.00), Biļešu paradīzes kasēs un internetā (www.bilesuparadize.lv/lv/event/120309). Cena: 7.00, 10.00 euro.

______________________________

XI Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2022” rīko un atbalsta:

Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv, www.dkp.lv