Ambeļos notiks Ģimenes dārza svētki

Šī gada 6.augustā no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:00 būsiet gaidīts viesis Ģimenes dārza svētkos Ambeļos pie Latgaliešu tradīciju mājas “Skreine” (Parka iela 16, Ambeļi, Augšdaugavas novads). 

Radošā un darbīgā atmosfērā ikviens dalībnieks varēs piedalīties dažādās aktivitātēs. Darbosies bērnu rotaļu stūrītis. Notiks meistarklases. Bērni varēs izveidot sēklu mandalu, karodziņu virtenes, gleznot smilšu gleznas un iemācīties pagatavot garšīgu saldējuma kokteili. Būs arī momentfoto pietura, sejas apgleznošanas pietura, un apgleznotās sejiņas bērniem noteikti radīs milzīgu prieku.

Iestādīsim augus, kas priecēs Ambeļu iedzīvotājus vairākus gadus.

Katram dalībniekam kafiju vai tēju un gardumiņu piedāvās mājas kafejnīca “MEŽVĪNI”.

Būs arī pārsteigumi un loterija.

Meklēsim risinājumus, diskutēsim kā, organizējot sabiedrības līdzdalības aktivitātes, efektīvāk sekmēt iedzīvotāju līdziesaisti pagasta un novada attīstības procesos.  Kā ļauties radošumam un nebaidīties darīt!

Uz diskusijām aicinās:

Dana Lahtionova – kā laukos veidot pilsoniski aktīvu vidi. Praktiska darbnīca savu  resursu apzināšanai;

Ilze Mežiniece – ģimenes līdzdalība kā kopienas attīstības pamats – saruna par ģimenes nozīmi cilvēka līdzdalības motivēšanā;

Aleksandrs Lahtionovs –  mērķi un to sasniegšana – kā būt resursā. Nūjošanas darbnīca.

Par savu līdzdalības pieredzi un aktivitātēm aicināti stāstīt arī Ambeļu mednieki – vadītājs Egils Rūtiņš, biedrības “Jubra” vadītāja Juta Valaine, biedrība “Zaļā krūze” – Jolanta Bāra un pirtniece Dzintra Abarone.

Lietus gadījumā pasākums tiks rīkots Ambeļu mednieku namiņā.

Pasākumu nodrošina un organizē biedrība “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi””, “Krāslavas māmiņu klubs”, biedrība “Krāslavas rajona partnerība” un   biedrība “Preiļu rajona partnerība”.

Projektu “Es Dienvidlatgalē varu!” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”  Latvijā programmā “Demokrātijas kultūra“.

Papildu informācija: Inga Krekele, T. 29184640