Aicinām pieteikties semināriem uzņēmējdarbības veicināšanas jomā

Latgales plānošanas reģions 2022. gada septembrī projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē 4 seminārus Latgales reģiona pašvaldību darbiniekiem, uzņēmējiem, to pārstāvjiem, topošajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem ar mērķi stiprināt pašvaldību kapacitāti uzņēmējdarbības veicināšanas jomā, kā arī sekmēt uzņēmumu operacionālo kapacitāti par uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem.

Semināru ietvaros paredzēts sniegt aktuālāko informāciju un zināšanas par dažādām uzņēmējdarbības tēmām, kā arī diskutēt un dalīties pieredzē par biznesa attīstības, un konkurētspējas jautājumiem.

Mērķauditorija: uzņēmēji, to pārstāvji, topošie uzņēmēji, pašvaldību speciālisti un konsultanti, izglītības darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti, kā arī citi interesenti, kuriem tas varētu būt noderīgi.

Aicinām pieteikties semināriem, aizpildot reģistrēšanās anketu ej.uz/REGISTRACIJA_UAP_seminari_septembris

Semināru norises datumi un tēmas:
06.09.2022. “Zīmols-instruments uzņēmējdarbības efektīvai pozicionēšanai tirgū” (no 10.00 līdz13.00);
13.09.2022. “Digitālās platformas darba nodrošināšanai attālināti – praktiskas iespējas un lietošanas ētika” (no 10.00 līdz13.00);
20.09.2022. “Aplikācijas efektīvai uzņēmuma pārvaldībai lietvedībā un grāmatvedībā, izmantojot pašapkalpošanās sistēmu” (no 10.00 līdz13.00);
27.09.2022. “Pašnodarbinātība – veiksmīgas uzņēmējdarbības forma” (no 10.00 līdz13.00);

Semināri notiks tiešsaistē Zoom platformā. Interesentiem ir iespēja pieteikties vienam, vairākiem vai visiem semināriem! Links uz katru konkrēto semināru tiks nosūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu dienu pirms semināra.

Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt lektora parakstītus apliecinājumus par dalību seminārā 3 h apjomā.

Semināri tiek rīkoti Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrantsLatvia

Papildus informāciju iespējams iegūt, sazinoties:  uap.latgale@lpr.gov.lv vai zvanot: +371 26467137.