U19 Pasaules kauss ar skatītājiem, biļetes no 1. jūlija basket.lv

U19 Pasaules kauss ar skatītājiem, biļetes no 1. jūlija basket.lv

FIBA U19 Pasaules kausa izcīņas laikā (3.-11. jūlijs) skatītājiem būs iespēja klātienē apmeklēt spēles, ievērojot Latvijā spēkā esošos noteikumus un FIBA izstrādāto “Covid-19” reglamentu.

Spēles klātienē varēs apmeklēt tikai skatītāji, ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem).

Biļetes uz spēlēm no 1. jūlija varēs iegādāties www.basket.lv vai www.fiba.basketball/world/u19/2021. Sacensību norises vietā biļetes iegādāties nebūs iespējams.

Biļetes varēs iegādāties uz katru spēli atsevišķi (starp spēlēm sacensību arēnas būs jāatbrīvo, lai varētu veikt uzkopi un dezinfekciju).

Biļetes būs personalizētas, to skaits ir ierobežots, ņemot vērā spēļu zāļu ietilpību.

Ieejot sacensību arēnā, jāuzrāda biļete, sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Sacensību rīkotājam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums) liegt ieeju sacensību arēnā.

Atrodoties sacensību arēnā Rīgā un Daugavpilī, obligāti jālieto sejas maska (FIBA prasība).

FIBA U19 Pasaules kausa izcīņas vēstneši Gatis Irbe (Mesa) un Renārs Zeltiņš, kopā ar Latvijas U19 basketbola izlasi aicina piedalīties labdarības akcijā “Stiprs kā ozols!” Tās mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem kļūt stiprākiem. Akcijā tiek vākti līdzekļi bērniem, kuri gaida rindā uz finansējumu rehabilitācijai centrā “Poga”. Ziedojumu var veikt Latvija Basketbola savienības mājas lapas sadaļā basket.lv/ozols.

Ziedojot 10 EUR, katrs ziedotājs saņems unikālu atlaižu kodu 10 EUR vērtībā, kuru varēs izmantot, iegādājoties biļeti uz jebkuru Latvijas vīriešu, sieviešu vai jauniešu valstsvienības mājas spēli līdz 2022. gada beigām.