Skolēni un skolotāji aicināti pieteikties semināram “Jauno uzņēmēju skola 2021” Latgalē

2021.gada 28. septembrī Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros rīkos tiešsaistes vebināru semināru ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2021”. 

Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi.

“Jauno uzņēmēju skola 2021” ir vienas dienas seminārs, kas šogad Latgalē norisināsies 28. septembrī

 PIETEIKŠANĀS ŠEIT      PROGRAMMA 

Papildinformācija par semināru  PIRMO DAĻU un RADOŠO GRUPU pieteikumiem atrodama ŠEIT!

Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. SMU varēs saņemt atbildes uz saviem jautājumiem par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā darbnīcā.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia.

Informācijas avots: jalatvia.lv