Meistarklašu cikls “Ceļvedis tava viedā biznesa izveidei”

Sešu meistarklašu cikls no 7. septembra līdz 7. oktobrim.

Izvairies no lamatām, iegūsti īsceļus!

Intensīva, piecunedēļu mācību programma par tehnoloģisku jaunuzņēmumu izveidošanu un attīstīšanu to agrīnajā stadijā, kuru organizējam jau trešo reizi, ņemot vērā lielo pieprasījumu un pozitīvās dalībnieku atauksmes.

Mācības paredzētas nodarbinātajiem, pašnodarbinātajiem, arī šobrīd nenodarbinātiem pieaugušajiem, maģistrantūras pēdējo kursu studentiem un augstskolu absolventiem ar darba vai uzņēmējdarbības pieredzi, kas vēlas nākotnē dibināt un attīstīt savu tehnoloģiju uzņēmumu.

Mācības norisināsies tiešsaistē, sākot ar 7. septembri un turpinot ceturtdienās no 9. septembra līdz 7. oktobrim plkst. 15.00–17.30. Zināšanās un pieredzē par jaunuzņēmumu attīstīšanu dalīsies Latvijas un ārvalstu lektori, kā arī pieredzējuši jaunuzņēmumu vadītāji. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam.

Prasības kandidātiem – apņēmība ieguldīt savu laiku meistarklašu programmas apguvei.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bezmaksas.
Dalība meistarklasēs iespējama tikai tiešsaistē, meistarklašu ieraksti nebūs pieejami.

Mācību programmu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” un RTU Rīgas Biznesa skolu. Dalībnieki, kas piedalīsies visās sešās meistarklasēs un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, “Commercialization Reactor” un Rīgas biznesa skolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos Inovāciju motivācijas programma un Tehnoloģiju pārneses programma.

Kontaktinformācija

Meistarklašu saturs, tēmas un mājasdarbi
Aleksejs Korabovskis, apply@commercializationreactor.com

Tehniski jautājumi
Kaspars Vjaters, +371 23777807apply@commercializationreactor.com

Citi jautājumi
Baiba Rāta-Saliņa, Inovāciju atbalsta nodaļas vecākā projektu vadītāja,
+371 29893328baiba.rata-salina@liaa.gov.lv

Vairāk info šeit.