Latgales skolu atbalsta fonds “Veronika” 2021. gadā uzsāk iniciatīvu “Sirds klasē – skolotājs”

Cienījamie skolu direktori un pedagogi! Uzticamie fonda “Veronika” sadarbības partneri!

Latgales skolu atbalsta fonds “Veronika” 2021. gadā uzsāk iniciatīvu “Sirds klasē – skolotājs”. Aicinām skolu pārstāvjus, skolotājus, skolniekus un vecākus piedalīties iniciatīvā “Sirds klasē – skolotājs” un izstāstīt stāstu par kādu no saviem skolotājiem, kuru uzskatiet par patiesu klases “sirdi”.

Piekritīsiet, ka sadarbība starp bērniem, skolotājiem un vēcākiem ir būtiski atkarīga no viena cilvēka klasē, no klases sirds – skolotāja. Iniciatīvas ietvaros aicinām būt aktīviem un iesūtīt Latgales skolu atbalsta fondam “Veronika” stāstu par skolotāju, neatkarīgi no tā, vai tas ir klases audzinātājs vai priekšmeta skolotājs.

Stāstu par savu skolotāju aicinām veidot, atbildot uz jautājumiem īpaši sagatavotā anketā šeit. Stāstus par skolotājiem, kurus mums uzticēsiet, katru nedēļu publicēsim kā ierakstu fonda “Veronika” FaceBook kontā – www.facebook.com/Fondsveronika. Skolotājs, kura stāsts noteiktā mēneša laikā būs saņēmis visvairāk “patīk”, iegūs balvu. Tas nozīmē – Tev par savu skolotāju jāraksta tik interesanti, lai šis stāsts aizrautu arī citus cilvēkus, un Tavs skolotājs saņemtu balvu. Tomēr pats galvenais – nekad neaizmirsīsim pateikt paldies savam skolotājam ikdienā!

Fonds aicina Jūs atsaukties šai iniciatīvai savās skolās un nodot informāciju kolēģiem citās Latgales mācību iestādēs, lai mēs visi varam ieraudzīt un iepazīt tos daudzos skolotājus, kas ir savas klases sirds.

Ja Jums rodas jautājumi, aicinu sazināties pa tālruni 26465012 vai e-pastu fondsveronika@inbox.lv
Ligita Azovska, Latgales skolu atbalsta fonds “Veronika” valdes priekšsēdētāja