Kļūsti par jauniešu medijpratības treneri (LV/RU)

Pienācis Tavs laiks mainīt pasauli?

Šī ir Tava iespēja – kļūsti par jauniešu medijpratības treneri! Pievienojies Baltijas brīvprātīgo jauniešu treneru komandai, kas maina pasauli ik dienu, palīdzot citiem apgūt prasmes medijpratībā!

Dezinformācija un maldinošas ziņas ietekmē to, kā mēs domājam, kam ticam un kā rīkojamies. Mūsdienu informācijas pārsātinātajā pasaulē ir svarīgi būt informētiem un pieņemt lēmumus, balstoties uz patiesu, precīzu un pārbaudītu informāciju.

Seko šiem vienkāršajiem soļiem, un pats kļūsti par medijpratības treneri:

Pirmais solis – piesakies jauniešu treneru mācībām, kas notiks tiešsaistē 2. un 4. Martā krievu valodā!

Otrais solis – apmeklē mācības, ko vadīs mediju eksperti un jauniešu treneri, un uzzini, kā vislabāk pārliecināties, kādai informācijai var un kādai nevar uzticēties. Un, vēl būtiskāk, kā pārbaudīt informāciju, kas liek uzdot jautājumus vai šķiet apšaubāma.

Trešais solis – paralēli apgūsti prasmes, kā vadīt mācības un kā visefektīvāk dalīties ar medijpratības padomiem. Pabeidzot programmu, Tu kļūsi par brīvprātīgo jauniešu medijpratības treneri!

Ceturtais solis – ieplāno un vadi mācības saviem draugiem, klasesbiedriem, kursabiedriem vai ģimenes locekļiem, kam nepieciešams uzlabot vai atsvaidzināt medijpratības prasmes! Palīdzi tiem, kas Tev rūp, saprast, kāda ir informācijas aprite un kā mūsdienās darbojas pārliecināšanas mehānismi. Tas viņiem palīdzēs pieņemt labākus lēmumus daudzās dzīves jomās – kam uzticēties, ko pirkt, un kā kopumā savā dzīvē izdarīt pārdomātākas izvēles.

Piektais solis – piesakies grantam (mērķfinansējumam) līdz pat 400 EUR apmērā un veido radošas sociālo mediju kampaņas vai cita veida rīkus medijpratības prasmju popularizēšanai.

Sestais solis – …pagaidi…, tas ir viss! Tikai pieci soļi! Izrādās, mainīt pasauli ir tik vienkārši!

Papildus informācija un pieteikuma anketa: ej.uz/Mediagramotnostj

 

Informācija krievu valodā:

Чувствуешь ли ты, что наступило твое время действовать и изменить мир? 

Вот возможность: стань тренером медиаграмотности и присоединись к молодым тренерам Балтии, которые изменяют мир к лучшему одним лишь тренингом медиаграмотности!

Дезинформация и плохая информированность влияет на образ нашего мышления, на то, во что мы верим и на то, как мы поступаем. Сегодня, среди многообразия различной информации, особенно важно уметь распознавать правдивую, точную и проверенную информацию и принимать решения, основываясь только на достоверной информации.

Следуй этим простым шагам и стань молодым тренером медиаграмотности:

Шаг первый: Зарегистрируйся на тренинг для тренеров, который будет проходить 2 и 4 марта онлайн !

Шаг второй: Пройти тренинг и узнать у экспертов СМИ и молодых тренеров, как быть уверенным какой информации можно доверять, а какой нет. И что еще важнее, как проверить сомнительную информацию.

Шаг третий: Заодно узнаешь как эффективно обучать других и делиться практическими советами и навыками медиаграмотности. После успешно завершенного тренинга, стань активным тренером медиаграмотности!

Шаг четвертый: Запланируй и проведи свой тренинг для друзей, одноклассников, членов семьи, для всех, кому это нужно в твоем окружении! Помоги каждому, кто интересуется созданием информации и тем, как работают техники убеждения сегодня. Это поможет им принимать лучшие решения во всех сферах их жизни – кому доверять, что покупать, как делать верный выбор.

Шаг пятый: Отправь заявку на грант до 400 евро для создания нового содержания в социальных сетях на тему медиграмотности!

Шаг шестой: О, постой, это все! Всего 5 шагов! Так просто изменить мир в наши дни!

Больше информации и заявка здесь: ej.uz/Mediagramotnostj