Daugavpils cīkstonis Amirovs nopelna bronzas medaļu Eiropas čempionātā

Latvijas brīvā stila cīkstonis Alans Amirovs otrdien Varšavā uzvarēja cīņā par 3.vietu un Eiropas čempionātu noslēdza ar nopelnītu bronzas godalgu, liecina organizatoru informācija. 

Cīņā par bronzu Amirovs ar 4:3 pārspēja azerbaidžāni Rašadu Jusifli. Finālā Slovākijas cīkstonis Akšarbeks Gulajevs pieveica francūzi Saifedinu Alekmu.

Startējot svara kategorijā līdz 79 kilogramiem, Amirovs pirmdien pirmajā cīņā uzvarēja igauni Ēriku Reinboku (2:1), bet ceturtdaļfinālā piekāpās Francijas cīkstonim Alekmam. Tā kā Alekma aizkļuva līdz finālam, Amirovs nodrošināja iespēju turpināt sacensības gandarījuma zarā.

Pirmajā gandarījuma cīņā Amirovs pārliecinoši uzveica albāni Osmanu Hadždari (10:0) un nodrošināja iespēju cīnīties par bronzu.

Ivars Samušonoks svara kategorijā līdz 92 kilogramiem otrdien pirmo cīņu aizvadīja ceturtdaļfinālā, kur piekāpās šveicietim Zāmuelam Šereram (3:6).

Latvijas komandā Eiropas čempionātā ir pieteikta arī Elma Zeidlere sieviešu cīņā svarā līdz 68 kilogramiem, kā arī grieķu-romiešu cīņā Aleksandrs Jurkjans svara kategorijā līdz 63 kilogramiem.

Eiropas čempionāts Polijas galvaspilsētā Varšavā norisināsies līdz 25.aprīlim.