Aicina pieteikties konferencei Skola2030 “Logos: tehnoloģijas labākai izglītībai”

Šī gada 16. un 17. augustā tiešsaistē notiks Skola2030 ikgadējā konference, kura šoreiz notiks kā ideju, pieredzes apmaiņas un diskusiju forums par tehnoloģiju lomu izglītībā šobrīd un nākotnē. Pieteikšanās līdz 10. augustam. Dalībnieku skaits darbnīcās ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laikus.

Reģistrēšanās un papildus informācija: skola2030.lv/konference-logos

Konferencē izvērtēs aizvadītā mācību gada pieredzi ierobežojumu un mainīgas situācijas apstākļos, tostarp mācīšanos attālināti, iedvesmosimies no inovatīvu skolu, skolotāju un skolu vadītāju (kā Latvijas, tā ārvalstu) pieredzes, darbnīcās vēros skolu pieredzes demonstrējumus. Konference domāta visu vecumposmu un mācību priekšmetu izglītības praktiķiem pirmsskolu, vispārizglītojošo un profesionālās izglītības skolu skolotājiem, vadītājiem un metodiķiem – un rīcībpolitikas veidotājiem.

Programmā piedāvās 6 diskusijas, 5 priekšlasījumus un 70 darbnīcas, no kurām katrs varēs izvēlēties un izveidot savu programmu, atbilstoši interesēm un vajadzībām.

Galveno runātāju priekšlasījumus un diskusijas ikviens varēs vērot arī tiešraidē (Skola2030 Facebook, www.skola2030.lv, straume.lmt.lv).

Konferences sadarbības partneri: AS “Swedbank”, SIA “Latvijas Mobilais Telefons”

Avots: www.visc.gov.lv/lv/jaunums/piesakies-skola2030-konferencei-logos-tehnologijas-labakai-izglitibai