Pieredzes bagātais Valerijs Afanasjevs svētdien “Optibet” futbola virslīgas čempionātā savai komandai “Daugavpilij” uzvaru nodrošināja ar lieliski izspēlētu stūra sitienu.

“Daugavpils” viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Ventspili”.

Spēles ievadā bumbu biežāk kontrolēja mājinieki, kas desmitajā minūtē vainagojās ar iespēju no aptuveni 20 metriem izpildīt standartsituāciju. Jurija Tkačuka sistā bumba lidoja nedaudz garām vārtiem. 20.minūtē Kaspars Kokins soda laukumā uzvarēja divcīņu ar aizsargu un brīdi vēlāk neprecīzi sita no tuvas distances.

Četras minūtes vēlāk Milenko Maloviča sitienu uz “Daugavpils” vārtiem ar pirkstu galiem atvairīja Frenks Orols. Puslaika otrajā pusē daugavpilieši spēja izlīdzināt spēku samēru un 33.minūtē nopelnīja iespēju izpildīt stūra sitienu. To filigrāni izspēlēja pieredzējušais Valerijs Afanasjevs, kurš no stūra sitiena punkta spēja iegriezt bumbu ventspilnieku vārtos.

Pirmā puslaika pēdējā minūtē Borisam Bogdaškinam bija lieliska iespēja panākt neizšķirtu, bet viņa sitienu atvairīja Orols.

Otrā puslaika pirmā puse aizritēja bez pārlieku bīstamiem momentiem, spēlei lielākoties norisinoties laukuma vidus daļā. Spēles 60.minūtē divi ventspilnieki soda laukumā nesadalīja bumbu, kā rezultātā neizdevās realizēt labu vārtu gūšanas iespēju. Sešas minūtes vēlāk ātrajā pretuzbrukumā devās daugavpilieši, bet epizode noslēdzās ar neizdevušos sitienu.

Mača 75.minūtē ventspilnieki uz pretinieku vārtiem izspēlēja standartsituāciju. Bumbu soda laukumā ar galvu aizskāra Kristers Neilands, tomēr vārtos to neizdevās novirzīt. Nepilnas divas minūtes vēlāk standartsituācija bija arī pie “Ventspils” vārtiem, bet rezultāts palika nemainīgs. Lai arī vārti bija nepieciešami mājiniekiem, pamatlaika pēdējās desmit minūtēs aktīvāk spēlēja “Daugavpils”, šai taktikai arī ļaujot noturēt vienu vārtu pārsvaru.