Ziemas prieku festivāls SNĪGA CYLVĀKS

Ar prieku varam paziņot, ka Snīga Cylvāks šogad ir atradis jaunas mājas un ar jaunām mājām nāk arī jauni izaicinājumi, kuros iesaistīties aicinām visus Jūs! Vai Tu jau šogad biji mežā?
Varbūt Tev jau gadījies uziet sniega cilvēka pēdas?
Klīst, baumas, ka šādās ziemās Viņš slēpjas dziļi mežos, un tikai retajam izdodas to sastapt… Cits saka, ka tās ir tikai leģendas.. Savukārt tie, kas to manījuši, zvēr pie tā esamības…

Aicināts ikviens interesents 22.februārī pulcēties Ančupānu karjerā pie ūdenstilpnes, lai pavadītu dienu pie dabas, dotos mežā un nodotos fiziskās un radošās aktivitātēs, kā arī baudītu mūziku! Kurināsim ugunskurus, vārīsim zupu un dejosim!
Ierašanās/komandu reģistrācija no plkst.13:00.

Galvenais nosacījums, lai Tu varētu baudīt šo dienu – ĢĒRBIES SILTI!

Visa pasākuma garumā darbosies meža virtuve – burito, karsti ēdieni un dzērieni no FRESH Terases www.facebook.com/freshterase/

PROGRAMMA

14:00-17:00
+ Komandu stafetes – jautri un netradicionāli pārbaudījumi, no kuru kopvērtējuma noskaidrosim veiklākos un veiksmīgākos meža viesus. Pārbaudījumu posmos iekļautas arī disciplīnas no Zemessardzes un Latvijas sarkanā krusta. Komandā 4 cilvēki, vismaz 1 meitene. Katra komanda sagatavo arī prezentāciju, kura arī tiks vērtēta, un atraktīvākā komanda tiks pie balvas no atbalstītājiem.
Komandu reģistrācija 13:30-14:00.

+ Individuālās disciplīnas – loka šaušana, alpīnista kastes, voilaka mešana u.c pārbaudījumi, kur noskaidrosim labāko. Reģitrācija aktivitātēm norises vietās.

+ Orientēšanās ģimenēm – vienkāršota kontrolpunktu karte ar distances garumu ap 1,5 km lieliski derēs ģimenēm ar lieliem un maziem bērniem, izaicinošai pastaigai pa mežu un vieglam sacensību garam. Reģistrācija norises vietā.

+ Radošās darbnīcas – organiskās mākslas darbnīca, lāpu darbnīca, Latvijas valsts mežu tilta būvniecības darbnīca un citas radošās un izglītojošās aktivitātes, kurā ikvienam interesentam būs iespēja ņemt dalību, apgūt ko jaunu, pamēģināt, uzzināt, piedzīvot.

18:00-22:00
+ Ugunsskulptūras iedegšana -, kad diena sāks mīties ar nakti, būs sapulcējušies drosmīgākie un izturīgākie, kas nebaidās tumsas un spēj peciest aukstumu.

+ NAKTS orientēšanās – paši drosmīgākie dosies naksnīgajā mežā, lai sekotu norādēm, un atrast meklēto. Kopējas distances garums ap 5km, komandā 2 cilvēki (15+). Reģistrācija norises vietā, laika posmā 17:00-18:00.

+ Meža skatuve – meža azotē viens pēc otra uzstāsis DJ, lai ar savām vibrācijām izkustināt apmeklētājus, saražot papildus siltumu un ļautu saplūst ar mežu dejā.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Atrašanās vietu meklē šeit: ej.uz/SnigaCylvaks2020

(!!!) ATCERIES
Nav neatbilstošu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Ģērbies silti un Tu varēsi izbaudīt šo dienu.

Organizē: biedrība “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”

Snīga Cylvāks lieldraugs: RĒZEKNES NOVADA PAŠVALDĪBA