Treniņu cikls jauniešiem ar hokejistu Atvaru Tribuncovu

2020.gada 4. februārī Latgales plānošanas reģions aicina apmeklēt projekta LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) ietvaros organizēto kopīgo treniņu ar Atvaru Tribuncovu Lāču pamatskolā, Daugavpils novadā.

Daugavpils hokeja komandas “Dinaburga” galvenais treneris Atvars Tribuncovs savu profesionālo hokeja spēlētāja karjeru uzsāka 1992. gadā. A.Tribuncovs ir bijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs, karjeras laikā piedalījies divos Olimpisko spēļu turnīros, 10 Pasaules čempionātos, kā arī karjeras laikā pārstāvējis komandas Latvijā, Polijā, Krievijā, Somijā, Vācijā, Zviedrijā, Čehijā, ASV un Baltkrievijā. A.Tribuncovs atzīst, ka viņam ir svarīgi nodot savu pieredzi nākamajām paaudzēm un iedvesmot citus panākumiem.

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar “Iedvesmas” komandu un Lāču pamatskolu organizē pasākumus reģiona bērniem un jauniešiem ar mērķi popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Projekta ietvaros noritējuši vairāk nekā 45 pasākumi, piesaistot kā zināmus sportistus un viņu trenerus, tā atpazīstamus un iedvesmojošus cilvēkus. Šajās aktivitātēs kopumā iesaistīti vairāk nekā 900 reģiona bērni un jaunieši.

Projekts LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) tiek īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros. Šo projektu finansē Eiropas Savienība. Kopējās projekta izmaksas ir 750 973,98 EUR. Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 638 327,88 EUR. Šī preses relīze ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild Latgales plānošanas reģions, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Pasākumā var tikt fotografēts/filmēts ar mērķi nodrošināt projekta LLI-402 “risk-free” publicitāti!