Rēzekne konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2020” plūc laurus nominācijā “Pašvaldība jaunietim”

Pirmdien, 2020. gada 28. decembrī, ikviens varēja vērot apbalvošanas ceremoniju “Labākais darbā ar jaunatni 2020”. Ceremonijā tika suminātas labākās jaunatnes organizācijas, pašvaldības, kā arī darbā ar jaunatni iesaistītās personas, kas veic darbu ar jaunatni.

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”. Konkursā ikviens varēja izvirzīt pretendentus nominācijās “Labākais starts”, “Straujākais lēciens”, “Līdzdalības stiprinātājs”, “Veiksmīgākais projekts”, “Drosmīgākais projekts”, “Viedais atbalsts”, “Iedvesmas dzirksts”, “Jauniešiem draudzīga vide” un “Pašvaldība jaunietim”. Konkursa uzdevumi ir popularizēt darbu ar jaunatni un tā nozīmi jauniešu pilnvērtīgai un vispusīgai attīstībai, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī rosināt pašvaldības, jaunatnes organizācijas un biedrības un nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, izvērtēt īstenotās aktivitātes jaunatnes jomā.

Ceremonijas laikā svētku uzrunas teiks Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis un Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Ilze Bergmane. Sveicienu sagatavojusi Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 – Ventspils. Ceremonijas ietvaros šī gada laureātus sveiks iepriekšējo gadu uzvarētāji, muzikālus priekšnesumus sniegs iemīļoti mūziķi: Ivo Grīsniņš-Grīslis, Aija Vītoliņa (Amber), Māris Vitkus, Edijs Šimiņš. Pasākumu vadīs negurstošais pozitīvas enerģijas lādiņš Kaspars Brūvelis.

Latgales plānošanas reģions pateicas Latgales reģiona jaunatnes organizācijām, biedrībām, nodibinājumiem, jauniešu centriem un pašvaldību speciālistiem, kas ikdienā veic darbu ar Latgales jaunatni,  kā arī darbā ar jaunatni iesaistītās personas. Īpaši suminām Rēzeknes pilsētu, kas šogad konkursa nominācijā “Pašvaldība jaunietim” plūca uzvaras laurus!

Ceremoniju iespējams noskatīties platformas  Facebook.com.