Olimpiskajā centrā Rēzekne norisināsies Latvijas peldētāju treniņnometne

Olimpiskajā centrā Rēzekne (OCR) sporta bāzē no 19. maija līdz 9. jūnijam norisināsies Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) izlases mācību-treniņu nometne 14 cilvēku sastāvā.

LPF presidents Aivars Platonovs medijiem atklāja, ka spēkā esošie ierobežojumi liedz pilnā apmērā izmantot iekštelpu peldbaseinus, jo nedrīkst izmantot ģērbtuves un dušas, līdz ar to Rēzeknes atklātais āra peldbaseins ir risinājums, kā pilnvērtīgi aizvadīt treniņus.

OCR atklātajā peldbaseinā ūdens temperatūra būs 27 līdz 28 grādi, tajā ir seši 25 metrus peldēšanas celiņi, kā arī OCR infrastruktūra ļauj organizēt kvalitatīvu treniņu procesu un sportistiem nepieciešamās atpūtas iespējas.

“Treniņnometņu organizēšana ir viens no galvenajiem OCR uzdevumiem, un esam gandarīti, ka spējam Latvijas labākajiem peldētājiem nodrošināt nepieciešamos apstākļus. Jau šovasar tiks pabeigta OCR multifunkcionālā arēna un iespēju organizēt dažāda veida pasākumus kļūs vēl vairāk,” izteicās Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs. 

Tāpat, kā informē Rēzeknes pilsētas some, darbu atsāks āra peldbaseins.

Ar 20. maiju SIA «Olimpiskais centrs Rēzekne» āra peldbaseina komplekss atsāks savu darbību, ievērojot visas ārkārtējā situācijā noteiktās drošības prasības.
Āra peldbaseina kompleksa darba laiks:
– no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 7.00 līdz 21.00 (pēdējais apmeklējums plkst. 19.30);
– sestdienās un svētdienās no plkst. 09.00 līdz 21.00 (pēdējais apmeklējums plkst. 19.30).

Mēs rūpējamies par jūsu drošību, tāpēc pašlaik peldbaseina apmeklējums būs pieejams tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lūdzam pieteikties, zvanot uz tālr.: +371 26 666 464 vai +371 66 954 111.

Svarīgi!

Peldbaseinu nedrīkst apmeklēt personas, kas jaunākas par 12 gadiem.
Nav pieļaujama apmeklētāju pulcēšanās peldbaseina malā, kā arī atrodoties ūdenī.
Pagaidām apmeklētājiem nebūs pieejama āra sauna.
Pagājušā gada abonementi nav derīgi.

Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt āra peldbaseina kompleksu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja uz jums attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi!
Pilsētas peldbaseins – slēgts!
Kā informē Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde, pilsētas peldbaseins (Rūpnīcas ielā 11) līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu tika slēgts un tā darbību epidemioloģisku un saimniecisku apsvērumu dēļ tuvākajā laikā neatjaunos. Ja situācija saistībā ar «Covid-19» valstī stabilizēsies, tad baseins, kā ierasts, darbību atjaunos rudenī.

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs, Kārlis Pozņakovs