Noskaties Norvēģijas Grantu programmas „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide” atklāšanas video!

2020. gada 3. novembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ar sagatavoto informatīvo video atklāj Norvēģijas Grantu programmu „Klimata pārmaiņu mazināšana, pielāgošanās tām un vide”.

Programmas atklāšanas uzrunu sniedz vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

Programma tiek īstenota ciešā sadarbībā ar donorvalsts partneri – Norvēģijas Vides aģentūru, kas ir aktīvi līdzdarbojies Programmas īstenošanā, piedaloties dažādos izstrādes posmos. „Mums ir liels prieks strādāt pie klimata un vides programmas kopā ar VARAM un mēs esam pārliecināti, ka Latvija sasniegs savus izvirzītos mērķus. Mēs ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību iepriekš noteiktajā projektā Klimata pārmaiņu politikas integrācija nozaru un reģionālajā politikā”. Uzskatām, ka pieredzes un zināšanu apmaiņa, īstenojot šo projektu, var būt noderīga abu valstu klimata politikai” saka Norvēģijas Vides aģentūras Tālo Ziemeļu un Divpusējās sadarbības nodaļas vadītājs André Kammerud.

Uzrunu atklāšanas video sniedz Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard).

Programmā iesaistītie VARAM eksperti ir sagatavojuši aktuālāko informāciju par plānoto Norvēģijas grantu ieguldījumu un lomu klimata un vides kvalitātes uzlabošanā un piesārņojuma riska mazināšanā, kā arī iepazīstina ar programmas aktivitātēm un atbalstāmajām jomām, ar ko vari iepazīties sagatavotajā video.

Vienlaikus ir sagatavots video, kas ietver informāciju par programmas atklāto konkursu „Ar vēsturiski piesārņotajām teritorijām saistīto risku samazināšana”, informējot potenciālos projektu iesniedzējus un partnerus par būtiskākajām nolikumā noteiktajām prasībām, kas jāievēro, lai veiksmīgi startētu atklātajā konkursā un varētu pretendēt uz Norvēģijas granta atbalstu sava projekta īstenošanai. Konkursa pieteikumu iesniedz līdz 2020. gada 7. decembrim.

Plašāka informācija par programmu pieejama šeit.

Strādājam kopā zaļai Eiropai!