Noklausies dziesmu “Tavs karogs”, kuras videoklipa tapšanā iesaistījušies vairāki simti Latvijas iedzīvotāju

Lai gan XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir pārcelti uz 2021.gadu, Latvijas iedzīvotāji kopā radījuši svētku sajūtu ar dziesmas “Tavs karogs” videoklipu, kura digitālo pirmizrādi piedzīvojām 4. maijā.

Dziesmu ir radījuši Renārs Kaupers un Jānis Aišpurs, un sadarbībā ar LMT ir tapis īpašs videoklips, kura veidošanā piedalījušies cilvēki no visas Latvijas.

Skatītājiem ir iespēja noskatīties videoklipu, kā arī digitālā vidē satikt svētku dziesmas un videoklipa veidošanas komandu, tostarp mūziķus Renāru Kauperu un Jāni Aišpuru, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektori Agru Bērziņu un LMT prezidentu Juri Bindi.

“Lai radītu svētku sajūtu, daudzi pielika savu roku. Renārs Kaupers uzrakstīja dziesmas “Tavs karogs” vārdus, mēs ar The Sound Poets un kori to ieskandinājām. Kopā ar LMT mums radās ideja par īpašu videoklipu, kuru veiksmīgi īstenojām dzīvē, piedaloties cilvēkiem no visas Latvijas. Un tagad “Tavs karogs” ar pilnu jaudu var skanēt pāri Latvijai – gluži kā Dziesmu un deju svētki!” pauž Jānis Aišpurs.