Medijpratības Diena Jauniešiem

Latvijas Republikas Kultūras ministrija 26. novembrī no pl.10:00 līdz 14:00 tiešsaistē aicina vidusskolas skolēnus pievienoties Medijpratības dienai Jauniešiem!
Piedāvāsim nozares profesionāļu prezentācijas un informāciju par medijpratību, diskusijas ar sabiedrībā un jauniešu vidū labi pazīstamiem cilvēkiem, kā arī praktisku darbnīcu medijpratības izpratnes veicināšanai!
Šobrīd medijpratība – prasme lietot medijus ir īpaši svarīga. Informācijas pārbagātība, viltus ziņas, tā ir mūsu ikdiena sociālajos tīklos. Medijpratības dienā mācīsimies izvērtēt informāciju, iegūt jaunas zināšanas. Pārrunāt un uzklausīt jauniešu vidū populārus cilvēkus par to, kā viņi lieto medijus un kāda ir viņu medijpratība! Iespējams Medijpratības dienā gūsi iedvesmu, par savu profesiju izvēlēties darbu ar medijiem, par to pastāstīs augstskolu pārstāvji.
Sadarbībā ar biedrību Riga TechGirls tiešsaistē organizē Medijpratības dienu jauniešiem.
Auditorija – vidusskolas vecāko klašu jaunieši.
Lektori – žurnālisti, akadēmiskās vides pārstāvji – Vidzemes augstskola, Rīgas Stradiņa universitāte, influenceri.
Pieteikties dalībai: ej.uz/medijpratiba-jauniesiem
Viena no diskusijas dalībniecēm: Lelde Ceriņa, kas ir pārsteidzoša un sirsnīga personība, kuras ikdiena un darbs jau daudzus gadus saistīts ar medijiem.
Viņa ir:
📍 TV & RADIO raidījumu vadītāja un producente 📺
📍 Pasākumu vadītāja 🎙👠
📍 Mamma 🕊🤍
Priecājamies, ka Lelde būs viena no Medijpratības dienas diskusijas dalibniekiem un varēs sniegt savu ieskatu medijpratības nozīmē.