Latvijas Hokeja federācija apmeklēja Rēzeknes olimpisko centru

Ceturtdien, 16. jūlijā, Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis apmeklēja Olimpiskā centra “Rēzekne” daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumu un uzklausīja pilsētas plānus saistībā ar hokeja attīstību un popularizēšanu.

Jau iepriekš vēstīts, ka daudzfunkcionālajā arēnā būs arī ledus laukums ar tribīnēm 529 sēdvietām. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka sadarbība ar federācijām ir ļoti būtisks aspekts, lai OCR kļūtu par reģionam nozīmīgu sporta bāzi. “Mēs redzam, ka federācijas ir ieinteresētas reģionālā sporta attīstībā un jau laicīgi ir gatavas sadarboties. Hokejs Latvijā ir ļoti populārs, taču ne visur pieejams sporta veids, līdz ar to ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvu infrastruktūru, ko piepildīt saturiski. Šobrīd jau pārrunu procesā ir iespēja ar federācijas atbalstu nodrošināt gan kvalitatīvu treneru piesaisti, gan arī sacensību norisi,” tikšanās laikā pārrunāto komentēja A.Bartaševičs.

Aigars Kalvītis, viesojoties būvlaukumā, atzinīgi novērtēja projekta īstenošanas gaitu, kā arī pilsētas sporta infrastruktūras attīstību kopumā. Tāpat arī viņš uzsvēra Latvijas Hokeja federācijas vēlmi iesaistīties sporta veida attīstības veicināšanā Rēzeknes pilsētā.