Ēnu dienā iespējams ēnot Remigrācijas koordinatori

2020. gada 12. februārī visā Latvijā norisināsies “Ēnu diena”, kurā būs iespējams ēnot Latgales plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatori. 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia (JA Latvia)” reģistrēta preču zīme.

“Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, “Ēnu diena” sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Skolēnu reģistrācija dalībai “Ēnu dienā” ir iespējama portālā www.enudiena.lv – meklē sadaļu “Latgales plānošanas reģions” un piesakies!

Pasākums Facebook: www.facebook.com/events/192302528487988/