Daugavpils muzikālie projekti

Latviešu kultūras centrs un TV kanāls LRT + piedāvā aizraujošu ceļojumu pa festivāla “Muzikālais augusts Daugavpilī” koncertu lappusēm:

🔸 18. jūlijā (sestdien) plkst. 12.30 / 18.30
SUBTILU-Z (Viļņa)

“Subtilu-Z” – kameransamblis, kura sastāvā ir četri profesionāli mūziķi no Lietuvas galvaspilsētas – Viļņas. Izceļas ar savu unikālo sastāvu un interpretējošu mūzikas stilu, kas tiek izpildīts atraktīvā, netradicionālā veidā. Divi akordeoni (Povilas Velykis, Dmitrijs Mihailovs), perkusijas (Vytautas Švažas) un lietuviešu pūšamais instruments – tenora birbine (Laurynas Vaitkus). Mūziķi ir koncertējuši Itālijā, Norvēģijā, Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā, Igaunijā, Polijā un Vācijā. Grupa ir izdevusi CD albumus – „Pradžia” (2009), „Strong Insertion” (2011), „Mėlynom gatvelėm” (2013) u. c.

🔸 19. jūlijā (svētdien) plkst. 12.30 / 18.30
Starptautisko estrādes solistu koncerts PASAULES BALSIS

Dažādu valstu jaunie estrādes solisti izpildīs savu valstu un pasaules hītus. Koncertā Somiju pārstāvēs Viktorio Angelovs, Poliju – Michal Kaczmarek, Lietuvu – Vaiva Adomaitite, Kazahstānu – Alibeks Aļmadijevs, Krieviju – Oksana Simon, Baltkrieviju – Grigorijs Laviš un Nadežda Ivanova, Latviju – Dainis Skutelis un daugavpiliete – Lidija Breska.