Daugavpilī aktīvai atpūtai atvērs skolu sporta laukumus un Ledus halles slidotavu

Vasaras mēneši ir lieliski piemēroti brīvā laika pavadīšanai svaigā gaisā: kamēr vieni izvēlas laisku atpūtu ezera krastā, citi dod priekšroku sportiskām aktivitātēm. Daugavpils iedzīvotāji, kuri vēlas uzlabot fizisko formu vai vienkārši jautri un lietderīgi pavadīt laiku vienatnē vai kopā ar draugiem, to var darīt dažādos mikrorajonos izvietotajos sporta laukumos, kas pilnā mērā atsāka darbu pēc pandēmijas noteiktiem ierobežojumiem.

Vasaras brīvlaika mēnešos var apmeklēt labi aprīkotus sporta laukumus, kas atrodas pie daudzām skolām. Daži no tiem ir pieejami brīvā režīmā: apmeklējums nav jāpiesaka iepriekš, bet jāievēro laiki, kad laukums ir vaļā. Ir arī slēgta tipa laukumi: lai tos apmeklētu, jāsazinās ar skolas atbildīgo darbinieku, kura kontaktinformācija atrodami pie ieejas objektā. Jāņem vērā, ka dažu skolu sporta laukumi var nebūt pieejami, ja tur notiek treniņi, darbojas nometnes vai tiek veikti remontdarbi.

Pilna informācija par skolu sporta laukumu darba režīmu un izmantošanas nosacījumiem atrodama ŠEIT.

Atgādinām, ka, apmeklējot sporta laukumu, jāievēro tā izmantošanas noteikumi, kā arī saudzīgi jāizturas pret inventāru. Gadījumā, ja redzat, ka kādā no sporta laukumiem tiek pārkāpti sabiedriskās kārtības noteikumi, zvaniet Pašvaldības policijai, dežūrdaļas tālr. (visu diennakti): 654 21500.

Labā ziņa tiem, kas vasaras svelmē meklē vēsāku vietu sportiskām izklaidēm: Daugavpils Ledus hallē, kas ārkārtējās situācijas laikā bija pārtraukusi darbu, pašlaik rosīgi notiek ledus ieliešana, un jau pēc dažām dienām te atsāksies masu slidošana un sportistu treniņi. Informācija par masu slidošanas datumiem un laikiem tiks publicēta tuvākajās dienās.

Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, karstums neatkāpsies vēl vismaz pāris nedēļas. Tāpēc pirms sportiskām aktivitātēm ieteicams rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības līmeni. Atcerēsimies arī par minimālajām sociālās distancēšanās prasībām, kuru ievērošana palīdzēs ierobežot saslimšanas riskus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.