Aktuālie attālinātie pasākumi uzņēmējiem Novembrī un Decembrī

Bez Termiņa un Bezmaksas. Attīstiet uzņēmējdarbību tiešsaistēUzziniet, kas ir nepieciešams, lai uzsāktu un nodrošinātu veiksmīgu uzņēmējdarbību tiešsaistē. Tāpat uzziniet, kā izveidot digitālu klātbūtni, izmantot e-komerciju, aizsargāt uzņēmumu no urķiem un kļūt pamanāmam vietējā līmenī.

 

24.11.2020 LTRK VIDZEMES BIZNESA DIENA TIEŠSAISTĒLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank organizē Vidzemes biznesa dienas pasākumu. Dalība bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs!
24.-25.11.2020 Aprites ekonomikas tiešsaistes pasākums un tikšanās ar norvēģu, somu un igauņu kokapstrādes un tekstilrūpniecības uzņēmumiemVisām iesaistītajām valstīm ir atšķirīga pieredze koka un tekstila nozarēs. Pasākuma mērķis ir tuvināt minētās ekosistēmas kopīgai sadarbībai un inovāciju veidošanai reģionā, piedāvājot platformu sadarbības plānošanai, veidošanai un stiprināšanai.

 

24.11.2020 Vebinārs “Kā atrast uzticamu eksporta partneri Skandināvijā?”Semināra laikā varēsiet uzzināt, kāda ir skandināvu attieksme pret ārvalstu partneriem un priekšnoteikumi biznesa attiecību izveidei un kā tie atšķiras no Latvijā pieņemtajiem principiem. Tāpat iegūsiet praktiskus padomus, kā izvērtēt potenciālo biznesa partneri, lai nākotnē izvairītos no maksājumu kavējumiem un cita veida saistību nepildīšanas. Savukārt caur pieredzes stāstiem uzzināsiet, kā rīkoties, ja skandināvu partneris tomēr izrādījies neuzticams un atsakās pildīt līgumā atrunātos nosacījumus.

 

25.11.202 Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forumsForuma mērķis ir iepazīstināt ārzemju uzņēmumus ar jaunumiem Latvijas mašīnbūves nozarē, kā arī veicināt tās starptautisko izaugsmi. Pasākumā dzirdēsim izcilu ārzemju un vietējo mašīnbūves industrijas speciālistu prezentācijas par mašīnbūves nākotni, Industriju 4.0, robotiku un piegādes tīkliem Latvijā.
25.11.2020 VEBINĀRS “LIETIŠĶĀ SARAKSTE ANGĻU VALODĀ”Vebināra mērķis ir palīdzēt dalībniekiem sazināties starptautiskajā vidē un ar ārzemju sadarbības partneriem, sniedzot informāciju angļu valodā skaidri, iedarbīgi un nepārprotami, vienlaikus ievērojot pieklājības normas un kultūru atšķirības.
26.11.2020 Rebrendings – Kad un kāpēc?Bizness nav paslēpes – Tavs uzņēmums nav neredzams! Veiksmīgs zīmola dizains atbalsta uzņēmuma darbību. Ja tomēr tas tā nenotiek – zīmola rebrendings paver jaunas iespējas. Seminārā  diskutēsim, kā saprast vai zīmola komunikācija seko līdzi uzņēmuma interesēm. Stāstīsim par iespējām un procesu, izmantojot rebrendingu kā komunikācijas uzlabošanas paņēmienu. 

 

30.11-01.12.2020 Virtuālā kontakbirža automobiļu rūpniecības jomā “Automotive.Buyer&Supplier European Matchmaking Day 2020”Kontaktbiržas laikā būs iespēja virtuāli satikties pircējiem un piegādātājiem, pakalpojumu sniedzējiem un pētniecības iestādēm.
1.12.202 Vebinārs “E-komercija: tendences, risinājumi un iespējas”Vebināra laikā varēsiet uzzināt par aktuālajām tendencēm e-komercijas jomā un priekšrocībām, ko Latvijas un starptautiskā kontekstā sniedz sava veikala atvēršana interneta vidē ne tikai produktu ražotājiem, bet arī pakalpojumu nodrošinātājiem. Ņemot vērā tuvojošos svētku laiku, tiks stāstīts par mazo un vidējo uzņēmumu iecienīto Etsy platformu, pievēršot uzmanību tam, kā tā atšķiras no citām digitālajām tirdzniecības vietām, ko patērētāji sagaida no iepirkšanās Etsy veikalos un kā to visu ir ietekmējusi pandēmija.
1.12.2020 Kā piedāvāt savu pakalpojumu dabas tūristam?Laikā, kad dabas un pārgājienu tūrisms kļūst arvien populārāks, un cilvēki savas izvēles bieži vien balsta informācijā, ko iegūst sociālajos medijos, Vidzemes plānošanas reģions rīko vebināru “Kā piedāvāt savu pakalpojumu dabas tūristam?”,
4.12.2020 Augļu, ogu un dārzeņu pārstrādes iespējasPirmapstrādes tehnoloģijas izejvielu uzglabāšanai. Vietējo augļu un ogu sastāvs, to piemērotība pārstrādei. Augļu, ogu un dārzeņu pārstrādes iespējas un inovācijas. Ekonomiskie faktori, kas jāņem vērā augļkopības produkcijas pārstrādē, ES finansējuma piesaistes iespējas.
8.12.2020 Vebinārs “Zīmola un dizaina aizsardzības principi Ķīnā”Aicinām klausīties vebināru par zīmola un dizaina aizsardzības principiem Ķīnā. Vebinārā uzzināsiet par intelektuālā īpašuma lomu Ķīnā un kā tā aizsardzības nodrošināšana var palīdzēt uzņēmumam nostiprināt savas pozīcijas un palielināt uzticību potenciālo klientu vidū, uzsākot ceļu uz Ķīnas tirgu. Tāpat tiks stāstīts par mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) intelektuālā īpašuma aizsardzības metodēm, īpašu uzmanību pievēršot preču zīmēm, autortiesībām un dizaina patentiem, kā arī tiks sniegti praktiski padomi intelektuālā īpašuma komercializācijas un ieviešanas stratēģiju jautājumos.
10.12.202 Vebinārs “Kā iekarot ASV mazumtirdzniecības tirgu?”Semināra laikā gūsiet priekšstatu par galvenajām tendencēm ASV plaša patēriņa preču tirgū un Latvijas ražotāju iespējām iekļūt Amerikas mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs. Tāpat tiks sniegti praktiski padomi par to, kā veiksmīgi uzsākt ceļu uz sadarbību ar nacionāla un reģionāla līmeņa mazumtirgotājiem un ar kādām prasībām un priekšnoteikumiem pirms tam būtu jārēķinās. Semināra ietvaros uzzināsiet arī par veidiem, kā Rosewalk Global komanda var palīdzēt attīstīt eksportu uz ASV.
11.12.2020 Vebinārs “Pārtikas nozares aktualitātes Ziemeļvalstīs”Vebināra laikā uzzināsiet par galvenajām šī brīža tirgus tendencēm un pieprasītākajām pārtikas produktu kategorijām Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā, kā arī noskaidrosiet, ar ko Latvijas uzņēmējiem jārēķinās un kādi tirgus noteikumi jāņem vērā, uzsākot eksporta ceļu uz katru no šīm Ziemeļvalstīm. Tāpat vebināra ietvaros gūsiet praktiskus padomus sadarbības partneru meklēšanai un dzirdēsiet latviešu pārtikas ražotāja pieredzes stāstu, apgūstot šos ģeogrāfiski ne tik tālos tirgus.