Aktuālie attālinātie pasākumi uzņēmējiem maijā un jūnijā

25.05, 28.05, 03.06, 05.05 (4 dienas) Mierpilna produktivitāte. Cena 67 eiroIestāžu un struktūrvienību darbiniekiem, kuri vēlas ieviest savā ikdienā vairāk apzinātības, saprast savas un citu emocijas, iegūt instrumentu kopumu efektīvākai emociju pārvaldīšanai, atpazīt stresorus , izprast vērtības un paplašināt redzesloku.
26.05 PVN likuma aktualitātes 2020. gadā. Cena 75 eiroVebinārā pārrunāsim aktualitātes saistībā ar ārkārtējo situāciju, PVN atmaksām un samaksas termiņa pagarinājumiem. Izskatīsim, kā praktiski piemērot PVN normas, kas ieviestas 2020. gadā, tostarp jaunumus iekšzemes darījumos, sīkāk paskaidrojot reversā PVN atcelšanu, sekas, preču atgriešanu un citas saistošas tēmas.
27.05 Efektīva komunikācija ar klientu. Cena 46 eiroUzlabot dalībnieku profesionālo kompetenci komunikācijā ar kolēģiem un klientiem.
27.05 Commercialization Reactor Demo DayYou will be able to see 2 minute pitches from 12 future winners of DeepTech industries, Questions by a panel from DeepTech investors, Live voting for the future unicorn, Special surprise from special guest, and many more.
28.05 Vebinārs par norvēģu biznesa partneriem un klientiemAicinām piedalīties vebinārā, kurā uzzināsiet par norvēģiem un vērtībām, kā arī, caur kādiem kanāliem un platformām ir visefektīvāk veicināt savu redzamību un atpazīstamību Norvēģijā.
28.05 Komandas iesaistes un motivācijas instruments 1:1 strukturētas tikšanās. Cena 46 eiroSniegt praktiskus ieteikumus vadītājiem, kā strādāt ar komandām attālināti un klātienē, izmantojot 1:1 strukturētas tikšanās
29.05 Vebinārs par AAE biznesa vidiAicinām piedalīties vebinārā par Apvienoto Arābu Emirātu biznesa vides pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem, izmaiņām Covid-19 krīzes laikā, kā arī start-up veidošanu AAE.
29.05 Pasākumu organizēšana. Cena 46 eiroveicināt padziļinātu izpratni par pasākumu plānošanu, organizēšanu un vadību un to galvenajiem pamatprincipiem. Attīstīt kompetences un praktiskas prasmes pasākumu rīkošanā.
29.05 Iepirkuma dokumentu sagatavošana soli pa solim. Cena 23 eiroSniegt praktiskus ieteikumus iepirkuma procedūru dokumentu sagatavošanai, ņemot par pamatu atklāta konkursa nolikumu.
06.2020 Latvijas kopstends tiešsaistes izstādē “China – CEEC Expo & International Consumer Goods Fair” Ķīnā (Ninbo)Platforma ietvers tiešsaistes eksponēšanu, pircēju informācijas apskatīšanu, piedāvājuma un pieprasījuma saskaņošanu, tiešsaistes ziņojumapmaiņu, biznesa saskaņošanu un citas funkcijas vēlāk, nodrošinot visu diennakti pieejamu, trīsdimensiju pakalpojumu izstādes dalībniekiem.
1.06, 3.06, 5.06 Vebinārs par rīkiem ideju komercializēšanaiAicinām interesentus pieteikties vebināru ciklam 3 dienu garumā, kurā varēs iepazīt un apgūt praktiskas metodes, kas palīdzēs sagatavot savu ideju tās potenciālajai komercializēšanai un virzīšanai tirgū.
2.06 Plānošana, organizēšana un rezultātu sasniegšana. Cena 46 eiroAttīstīt prasmi plānot un organizēt savu un komandas darbu, nosakot prioritātes, lai sasniegtu plānotos rezultātus.
3.06, 10.06, 17.06, 1.07 (4dienas) Dzīves spars un noturība pārmaiņu apstākļos. Cena 60 eiroSniegt zināšanas par dzīves spara un stresa noturības veidošanas paradumiem, izpratni par stresa reakcijas veidošanās mehānismiem; zināšanas par attālinātas komunikācijas un informācijas ietekmi uz psihoemcionālo pašsajūtu, kā arī palīdzēt dalībniekiem pielāgoties pārmaiņām.
4.06, Sistēmiska pieeja darbam. Cena 46 eiroPapildināt zināšanas par organizāciju kā sistēmu un izpratni par sistēmas funkcijām un ietekmi ikdienas procesos
4.06, 5.06 (2dienas) Excel tiešsaistē: rakurstabulas un rakursdiagrammas, iespēju analīzes un optimizācijas rīki (Excel ‑ 4). Cena 76 eiroParādīt, kā sagatavot un analizēt kopsavilkuma atskaites, izmantojot rakurstabulas iespējas. Demonstrēt, kā izmantot datu iespēju analīzes rīkus atskaišu un kopsavilkumu optimizācijai, rezultātu salīdzinājumam un vizualizācijai, attīstības scenāriju veidošanai un prognozēšanai.
5.06 Vebinārs par ilgtspējīgu attīstītību, radošumu, EK atbalstu eko-inovācijām/SmartUP Accelerator
  • The SmartUp Accelerator project and the BSR network for consumer cleantech
  • What you can achieve through collaboration and joining the network
  • Sustainability trends in society and consumer behaviour.
  • Policies and political perspectives on the future of sustainable consumption and production.
9.06 Stresa menedžments. Cena 46 eiroSniegt zināšanas par stresa veidošanās mehānismiem un pamatprincipiem un pilnveidot stresa menedžmenta prasmes un iemaņas, lai paaugstinātu individuālo stresa izpratnes un integrācijas līmeni.
10.06, Lai būtu rezultāts – Pareizie jautājumi pareizajiem cilvēkiem. Cena 46 eiroApgūt zināšanas, praktiskas iemaņas par precīzu un spēcīgu jautājumu uzdošanas tehnikām un atbilžu saņemšanu.
10.06 Iekšējās kontroles sistēmas ieviešana grāmatvežiem. Cena 75 eiroNoziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma un Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma prasību piemērošana grāmatvežiem un grāmatvedības birojiem
11.06 Darba likuma normas ārkārtējās situācijas kontekstā. Cena 75 eiroVai valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā tiesību normu piemērošana mainās? Kā šajā laikā izdzīvot uzņēmumiem? Kad darba devējs var rīkoties vienpersoniski un kad nepieciešama darbinieka piekrišana? Uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem vebināra laikā palīdzēs rast atbildes zinošā lektore Karīna Platā.
12-13.06 Ignition event – meklē biznesa attīstības iespējasIgnition Event is a unique matchmaking event for ambitious entrepreneurs and world-class scientific teams to launch their deep-tech startups.
15.06, 16.06 (2 dienas) Vizuālo materiālu izveide tiešsaistē (Canva.com, Piktochat.com, Postermywall.com). Cena 76 eiroIepazīstināt lietotāju ar bezmaksas tiešsaistes rīkiem uzņēmuma vai iestādes vizuālo materiālu veidošanai un kopīgošanai, to iespējām.
16.06 Emocionālā inteliģence. Cena 46 eiroIegūt izpratni par emocionālo inteliģenci un tās lomu komunikācijā. Apgūt zināšanas, praktiskas iemaņas labākai savu un citu cilvēku emociju uztverei un izpratnei, ka arī – konstruktīvākai savu emociju vadīšanai.
16.06, 17.06 Excel: liela datu apjoma analīze ar Data analysis rīkiem (Excel 6). Cena 76 eiroParādīt programmas Microsoft Excel papildu iespējas lietotājiem, kuri vēlas izmantot datu analīzi ar statistikas metodēm, izmantojot Excel statistisko datu pakotni Data Analysis.
17.06, Publisko iepirkumu norise – aktuālie prakses piemēri. Cena 46 eiroSniegt praktiskus piemērus dažādās iepirkumu organizēšanas un norises situācijās un procedūras jautājumos.
18.06, 25.06, 2.07, 9.07 (4dienas) Praktiski paņēmieni stresa un emociju regulēšanai saskarsmē. Cena 60 eiroSniegt zināšanas par stresa reakcijas veidošanos un savstarpējo ietekmēšanos saskarsmē, attīstīt spējas apzināties sevi, regulēt savas emocijas un prasmes pielietot stresa līmeņa līdzsvarošanas paņēmienus.
18.06, 19.06 (2dienas) Tiešsaistes prezentācijas – Sway, Prezi.com, Infogr.am. Cena 76 eiroUzlabot dalībnieku zināšanas par tiešsaistes prezentāciju iespējām uzņēmuma vai iestādes vizuālo materiālu veidošanai un kopīgošanai.
30.06, 2.07 Projektu vadīšana valsts pārvaldes un pašvaldības iestādēs. Cena 60 eiroPalīdzēt valsts pārvaldes un pašvaldību iestāžu darbiniekiem iepazīties ar projektu vadīšanas specifiku un izprast kā efektīvi izmantot projektu vadības metodes un rīkus, t.sk. attālināta darba organizēšanas un izvēlēties piemērotākās metodes atbilstoši organizācijas brieduma līmenim un attālināta darba organizēšanas resursiem.