Aicina uz Daugavpils Ledus halli iepazīties ar parahokeju

Biedrība ARTILT-D Erasmus+ projekta “Open Your Eyes: No Room for Discrimination” ietvaros sadarbībā ar biedrību “Gallerhof” organize pasākumu “Iepazīsti parahokeju!” Daugavpilī. Pasākums notiks 2020. gada 22. februārī plkst. 14.15 Daugavpils Ledus hallē (Stacijas iela 45A, Daugavpils).

Pāris mēnešus atpakaļ, strādājot pie mūsu „lauku” projektu starptautiskajā sociālās uzņēmējdarbības akseleratorā @NewdoorRiga, mēs iepazināmies ar ļoti interesantiem cilvēkiem. Dalībnieku vidū bija arī Mareks, kurš rūpējas par paralimpiskā hokeja attīstību. Parahokejs ir komandas sporta veids cilvēkiem ar invaliditāti vai foršā iespēja izaicināt sevi un, pametot komforta zonu, pieturēties pie aktīvā dzīves veida!

Nevaru pateikt, ka hokejs ir mūsu dvēselēm ļoti tuvs (tradicionāli mūsu ģimene apmeklē tikai Daugavpils universitātes sieviešu basketbola komandas spēles), bet ir ļoti interesanti noskaidrot, kā parahokejs notiek praksē!

Tāpēc aicinām jūs 22.02.2020 plkst. 14:15 uz Daugavpils Ledus halli iepazīties ar parahokeju! Pasākuma laikā būs iespēja ne tikai pavērot sportistus, bet arī pielaikotekipējumu un patstāvīgi izbraukt kamaniņās!

Par projektu: Erasmus+ projekts “Open Your Eyes: No room for Discrimination” ir veltīts starpkultūru dialoga attīstībai un ciņai pret netoleranci. Projektā piedālās jaunatnes darbinieki un jauniešu organizāciju pārstāvji no Vācijas, Latvijas, Čehijas un Baltkrievijas.

Projekta mērķi: tolerances un starpkultūru dialoga attīstība jauniešu vidū,  starpkultūru izglītības un ciņas pret diskrimināciju un nevienlīdzību metožu attīstība un pielietošana un sadarbības starp dažādu valstu dalībniekiem attīstība

Pasākumu atbalsta Daugavpils sporta pārvalde un Latvijas paralimpiskā komiteja

 

Informācija krievu valodā:

Пару месяцев назад во время работы над нашим «хуторским» проектом в международном акселераторе социального предпринимательства NewDoor – International Social Entrepreneurship Accelerator мы познакомились с поистине интересными людьми. Среди участников акселератора был и Mareks Matisons, который занимается развитием параолимпийского хоккея. Парахоккей – это командный спорт для людей с инвалидностью или прекрасная возможность бросить вызов себе и, покинув зону комфорта, вести активный образ жизни!

Не могу сказать, что хоккей близок нам по духу (всей семьёй мы традиционно посещаем игры женской баскетбольной команды Даугавпилсского университета), но узнать, что же из себя представляет парахоккей на практике очень интересно!

Так что приглашаем и вас 22/02/2020 в 14:15 в Даугавпилсский ледовый дворец на знакомство с этим видом спорта! Во время мероприятия будет возможность не только понаблюдать за спортсменами, но и самим примерить экипировку и прокатится в санях!