Aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai tūrisma nozares B2B tiešsaistes kontaktbiržā “JATA Online Travel Mart 2020”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai  tūrisma nozares B2B tiešsaistes kontaktbiržā “JATA Online Travel Mart 2020”, kas norisināsies no 2020. gada 31.augusta līdz 2. septembrim sadarbībā ar Japānas Tūrisma nozares asociāciju JATA.

Pasākumā piedalīsies vismaz 500 tūrisma nozares iepircēji no Japānas un līdzīgs skaits  tūrisma nozares pārdevēju no visas pasaules.

Dalības mērķis “JATA Online Travel Mart” ir iegūt kontaktus, ar kuriem veidot tālāku sadarbību Latvijas tūrisma produktu izplatīšanai Japānā, kā arī aicināt Japānas tūrisma nozares pārstāvjus vizītēs uz Latviju, tiklīdz tas būs iespējams.

Aicinām pieteikties Latvijas tūrisma uzņēmumus, galamērķus un pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir vismaz 3 gadu sadarbības pieredze ar Japānu, kā arī izstrādāts tūrisma piedāvājums Japānas tirgum.

Darba valoda – angļu/japāņu

Pieteikties pasākumam līdz  07.08.2020.     Pieteikties

Dalībnieku personas datu apstrādes noteikumi

Inguna Žīgure

Vadošā eksperte – Tūrisma mārketinga nodaļa