Volejbola federācija ieinteresēta volejbola attīstībā Daugavpilī

Volejbola federācija  ieinteresēta volejbola attīstībā Daugavpilī4. septembrī Daugavpili apmeklēja Latvijas volejbola federācijas delegācija: federācijas jaunais prezidents Jānis Buks, ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis, nacionālo izlašu koordinators Artūrs Vitkovskis. Viņi tikās ar Domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Dukšinski.

Saruna bija par volejbola tālāko attīstību pilsētā. Daugavpils vīriešu volejbola klubi šogad vairs nespēlēs Baltijas līgā, 3 komandas ir pieteikušās Latvijas nacionālajā līgā, bet galvenais mērķis ir izveidot spēcīgu komandu un atgriezties Baltijas līgā. Jānis Dukšinskis uzskata, ka Daugavpilī ir laba volejbola skola un tradīcijas, ir talantīgi bērni un jaunieši, bet lielākā problēma ir tā, ka izaugot šie talanti aiziet uz citiem klubiem. Tikšanās laikā tika runāts, kā noturēt šos jauniešus Daugavpilī. Bija saruna ne tikai par klasisko volejbolu, bet arī par pludmales volejbola attīstību. Runāja arī par daugavpilieties Anastasijas Kravčenokas sasniegumiem pludmales volejbolā. Volejbola federācija ir gatava meklēt resursus šī sporta veida atbalstīšanai.

Tika runāts arī par gaidāmo lielo sporta notikumu. 21.-24. novembrī Daugavpilī norisināsies Austrumeiropas volejbola zonālās asociācijas spēles. Spēlēs 8 valstu U-17 komandas ( 2003.-2004. dzimšanas gads). Spēles notiks Kandavas ielā 17A.

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.