Tiešsaistes zibakcijā ikviens mudināts teikt paldies savas dzīves svarīgākajam skolotājam

Foto: Shutterstock

Sagaidot Skolotāju dienu, kas šogad atzīmējama 6. oktobrī, ikviens laikā no 1. līdz 6. oktobrim aicināts piedalīties tiešsaistes zibakcijā “Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo”, daloties sociālos tīklos ar stāstu vai fotogrāfiju, un pavēstot, kā šis skolotājs ir mainījis šī skolēna dzīvi, informē Latvijas Universitātes (LU) Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas pārstāvji.

“Aiz katra no mums ir kāds skolotājs, kuram ir īpaša loma mūsu dzīvē. Lai mudinātu novērtēt skolotāja kā profesijas nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, aicinām pateikt paldies savas dzīves svarīgākajiem skolotājiem,” zibakcijā rosina iesaistīties jaunveidotās otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Skolotājs” veidotāja un vadītāja Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore Ieva Margeviča-Grinberga.

Lai piedalītos Skolotāju dienas zibakcijā, jānofotografējas ar savu skolotāju, saņemot viņa piekrišanu, vai savā fotoarhīvā jāatrod jau iepriekš uzņemta fotogrāfija no saviem skolas vai studiju laikiem. Šo fotogrāfiju kopā ar īsu piebildi, kā šis skolotājs mainījis jūsu kā skolēna dzīvi, laika posmā no 1. līdz 6. oktobrim jāpublicē kādā no savu sociālo tīklu profiliem, pievienojot tēmturus #superskolotājs #pastāstiparsavējo. Pēc Skolotāju dienas spilgtākie fotomirkļi tiks apkopoti “Facebook” lapā “Superskolotājs“, ļaujot ikvienam iepazīt skolotājus, kas kādam mainījuši dzīvi, vienotā fotogalerijā.

Pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, ko Latvijā atzīmē oktobra pirmajā svētdienā, kas šogad ir 6. oktobris. Zibakcija ir iedvesmas iniciatīva kā esošajiem, tā topošajiem pedagogiem un izglītības zinātņu interesentiem.