Svētdien Daugavpilī grandiozā spīdveja sezonas atklāšana

A.Ļebedevs

Svētdien Daugavpils spīdveja trekā “Lokomotīve” notiks pirmās jaunās sezonas Polijas Nice spīdveja līgas sacīkstes. Daugavpils “Lokomotīve” savā trekā uzņems Gdaņskas vienību “Zdunek Wybrzeže”. Sākums plkst. 15:00.

Spīdveja sezonas atklāšana vienmēr bijuši lieli svētki, it īpaši Latvijas spīdveja galvaspilsētā Daugavpilī. Tiek plānots, ka arī šoreiz uz sezonas atklāšanu klātienē ieradīsies vismaz 5000 skatītāju no visas Latvijas, kā arī tuvākajām kaimiņvalstīm.

Daugavpils jauno sezonu iesāka jau marta beigās, kad viesos tikai ar 44:46 piekāpās Tarnuvas “Unia”. Iepriekšējo kārtu Daugavpils izlaida, bet 14. aprīlī savā trekā uzņems Gdaņsku.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu Daugavpils sastāvā nozīmīgākā izmaiņa ir saistīta ar Petera Ljunga došanos prom, kā arī vietējā publikas mīluļa Andžeja Ļebedeva atgriešanos sastāvā. Tiek plānots, ka tieši Ļebedevs kopā ar somu Timo Lahti uzņemsies līderu godu, bet ļoti nozīmīga loma atvēlēta arī Ķastam Puodžukam, Vadimam Tarasenko, Oļegam Mihailovam un Jevgeņijam Kostigovam.

Gdaņskas sastāvā starp bīstamākajiem braucējiem jāmin dānis Mikels Beks, kā arī poļi Kacpers Gomuļskis un Kristians Piščeks.

Lai izvairītos no garajām rindām pie stadiona kasēm sacensību dienā, spīdveja līdzjutēji tiek aicināti biļetes iegādāties savlaicīgi gan 13., gan 14. aprīlī no plkst. 10:00.

Avots: Sportacentrs.com (Nauris Mackevičs)