Starptautiskajā handbola turnīrā “Ludza 2019” piedalījās 31 komanda

Foto: Laura Grišāne

Jau piekto reizi pēc tradīcijas Ludzas novadā gads sācies ar vērienīgām starptautiskajām handbola sacensībām Ludzā.
Trīs dienu laikā 31 jauniešu handbola komanda no 5 valstīm (no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas) cīnījās par uzvaru turnīrā “LUDZA 2019”, un tagad mēs varam nosaukt uzvarētāju komandas:

2003. gada dzim. zēni – Ludza (Latvija)
2006. gada dzim. zēni – Tallina (Igaunija)
2004. gada dzim. meitenes – Minska (Baltkrievija)
2006. gada dzim. meitenes – Tallina (Igaunija)
Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Dainis Krištopāns – viens no labākajiem handbolistiem Latvijas handbola vēsturē, kurš tagad jau piekto reizi pēc kārtas ieguvis Latvijas labākā handbolista balvu. Ludzas 2006. gada zēnu komandu pirms spēlēm iedvesmoja Austris Tuminskis – 2009. gada Latvijas labākais handbola spēlētājs. Bet šī turnīra labākie Ludzas handbolisti ir Endijs Kušners (2003. g. zēnu komanda), Elgars Kušners (2006. gada zēnu komanda), Jana Bule (2004. gada meiteņu komanda) un Kristiāna Ziediņa (2006. gada meiteņu komanda).
Ludzas novada pašvaldība pateicas jaunajiem handbolistiem par sasniegumiem, viņu vecākiem par atbalstu un treneriem – par labu darbu! Paldies arī organizatoriem par šo nozīmīgo pasākumu!

Tuvākajā laikā Ludzas novada pašvaldības tīmekļa vietnē fotogaleriju sadaļā tiks publicēta jauna galerija ar turnīra fotomirkļiem.

Raksts sagatavots, izmantojot Ludzas novada Sporta skolas sniegto informāciju.