SIA Daugavpils autobusu parks pasažieriem no 1. februāra plašākas iespējas izmantot abonementa biļetes

No 2019. gada 1. februāra iedzīvotājiem būs iespēja izmantot abonementa biļeti SIA “Daugavpils autobusu parks” apkalpotajā maršrutu posmā no Jaunbūves līdz Biķerniekiem, kā arī no Daugavpils līdz Vasarģeļišķiem. Pasažieri varēs iegādāties abonementa biļeti braucienam abos maršruta virzienos visās mēneša dienās, kā arī mēneša biļeti, ko būs iespēja lietot tikai darbadienās. Izmantojot abonementa biļeti, pasažieris saņems atlaidi 20% apmērā, kā arī pakalpojumu būs iespēja izmantot ērtāk, jo nevajadzēs katru reizi pirms brauciena pirkt biļeti.

Abonementa biļeti varēs iegādāties Daugavpils autoostā, kas atrodas Viestura ielā 10, Daugavpilī. Papildu informāciju par biļetes iegādes iespējām ir iespējams saņemt, zvanot pārvadātājam pa tālruni 65429245.

SIA “Daugavpils autobusu parks” nodrošina abonementa biļetes izmantot arī 50 citos maršrutos un to posmos. Detalizētāk ar to ir iespēja iepazīties šeit.

Papildu informācijai: Lilita Pelčere, VSIA Autotransporta direkcijas Sabiedrisko attiecību speciāliste, Tālr.: + 371 67356129, +371 26627578, E-pasts: lilita.pelcere@atd.lv