RTA un Rēzeknes pilsētas dome paraksta nodomu protokolu par sadarbību Olimpiskā centra „Rēzekne” izmantošanā

31. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektore Iveta Mietule parakstīja nodomu protokolu ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču, lai sekmētu sadarbību objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” izmantošanā pēc tā nodošanas ekspluatācijā.
Nodomu protokols paredz, ka ne vēlāk kā divu mēnešu laikā pēc objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” nodošanas ekspluatācijā pašvaldība un RTA apņemas parakstīt Sadarbības līgumu un Telpu lietošanas līgumu ar mērķi nodrošināt Akadēmijā studējošiem studentiem un RTA dibinātās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēniem attīstīt sporta pasākumu organizēšanu, nodrošināt sporta nodarbības, veselīga dzīvesveida iespējas un profesionālajiem sportistiem – iespējas sasniegt teicamus rezultātus nacionālajā un starptautiskajā līmenī, telpu lietošanas maksu nosakot ne lielāku kā telpu faktiskie uzturēšanas izdevumi.

Par Sadarbības līguma un Telpu lietošanas līguma nosacījumiem RTA un Rēzeknes pilsētas dome vienosies pēc objekta „Olimpiskā centra „Rēzekne” sporta arēna” nodošanas ekspluatācijā, sastādot un parakstot Sadarbības līgumu un Telpu lietošanas līgumu.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Kristiana Justa foto