Ludzānietis Teodors Romanovskis uzvar RTU konkursā

Ludzas pilsētas ģimnāzijā ir saņēmusi priecīgu ziņu: Teodors Romanovskis, ģimnāzijas 7.a klases skolnieks, ir kļuvis par uzvarētāju atklātajā Ziemassvētku dekoru konkursā, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte.

10. janvārī RTU notika konkursa uzvarētāju apbalvošana. Teodora darbu žūrija atzina par vislabāko iesācēju grupā. Šai grupā bija jāiesniedz pašgatavoti dekori, kuros izmantotas gaismas diodes. Teodora gatavotais sienas dekors ir no koka, apļveida formā. Īpaši iespaidīgi tas izgaismojas tumsā, kur mums paveras ziemas aina. Žūrija augsti novērtēja darba vizuālo izskatu un izpildījuma kvalitāti.

Teodora darba vadītājs ir skolotājs Viktors Kuprevičs. Kā pastāstīja Teodors, dekora ideja darba gaitā tika pilnveidota, meklējot vislabākos risinājumus. Tagad rezultāts priecē visus. Pats dekors tiks izmantots mājās svētku noformējumā, iegūta balva – darbarīku komplekts – lieti noderēs turpmāk. Gandarījums ir ne tikai Teodoram, bet arī skolotājiem un vecākiem. Īpašs prieks, ka darbs saņēma tik augstu novērtējumu lielā konkurencē. Konkursā piedalījās gan Rīgas Inženiertehniskās vidusskolas, gan Skolēnu pils, gan citu pilsētu elektronikas pulciņu dalībnieki. Sīkāka informācija – RTU mājaslapā.

Teodors uzdrošinās piedalīties dažāda līmeņa konkursos un ar saviem darbiem gūst panākumus. Uzdrošinieties arī jūs!

Rakstu sagatavoja Vanda Žulina