Latgalē atklās salaveča ciematu Sniegavilla

Foto: Jana Kezika

Ziemassvētki un Jaunais gads pavisam tuvu. Ir īstais laiks plānot, kā šo laiku pavadīt kopā ar ģimeni, ko uzdāvināt saviem tuviniekiem. 2019. gada 13. decembrī Latgalē pirmo reizi savu darbību uzsāks Salaveča ciemats SniegaVilla – vieta, kas ir pārpildīta ar dažādiem brīnumiem un pārsteigumiem.

SniegaVilla atrodas pasakainā priežu mežā, atpūtas kompleksā “Virogna”, Vīragnas ezera krastā. Vien 30 minūšu braucienā no Daugavpils. Tieši šeit izvērsīsies Ziemassvētku pasakas maģiskie piedzīvojumi.

SniegaVilla piedāvā divu veida pasākumus:

Piedāvājums skolām, 1-6 klašu audzēkņiem.

Darbojas no 13. līdz 20. decembrim. Jebkura skola var atvest klasi (vai pat klases), un bērniem būs iespēja aktīvi piedalīties Ziemassvētku programmā “Portāls 2020”, kura veltīta kosmosa tematikai. Skolēnus sagaida aizraujošs ceļojums zvaigžņu un galaktikas pasaulē, ceļojums laika mašīnā, šķēršļu josla, zvaigžņu labirints, zinātniskais šovs un daudz citu neticamu un aizraujošu piedzīvojumu. Viens no tiem būs komunikācija ar četrkājainajiem draugiem – haskijiem un Aļaskas malamutiem. Suņus varēs ne tikai paglaudīt un nobildēties ar tiem, bet arī pavizināties suņu pajūgā. Suņi speciāli tiks atvesti uz Latgali no audzētavas. Pasākums notiek, galvenokārt, svaigā gaisā, galvenajā SniegaVillas ciemata laukumā, kur rotājās arī svētku karaliene – egle, izrotāta ar vairāku desmitu metru lampiņu virtenēm. Ja apmeklējums ir ieplānots vakarpusē, tad programmā ir iekļauts arī ugunsšovs.

Katrs bērns brauks mājās ar labām atmiņām un garšīgu dāvanu. Programma ilgst 4 stundas (laiks, kas pavadīts ceļā nav iekļauts). Programā ir iekļautas garšīgas, siltas pusdienas.

Piedāvājums ģimenēm

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem vecumā no 1 līdz 12 gadiem. Apmeklētāji tiks gaidīti 21., 22., 28., un 29. decembrī. Šajā formātā notiks pasākumi arī pašiem mazākajiem: bērni vecumā no 1 līdz 2 gadiem varēs apmeklēt programmu “Mana pirmā eglīte”, savukārt bērni 3-4 gadi – “Sniega sapnis”. Pasākumi maziem apmeklētājiem notiek siltā, izrotātā telpā un ilgs 40 minūtes. Pa šo laiku bērni varēs sadraudzēties ar Sniegbaltīti un saņemt no viņas saldu dāvanu. Pasākuma laikā kopā ar bērnu atrodas mamma vai tētis, vai arī abi vecāki.

Papildus informācija:

• Biļetes cena ir atkarīga no apmeklējuma datuma un laika

• Biļete tiek iegādāta tikai bērnam – pasākuma aktīvam dalībniekam. Pieaugušiem un bērniem līdz 4 gadiem – ieeja bezmaksas.

Plašāka informācija par SniegaVillu sociālajā tīklā Facebook/SniegaVilla vai pa tālr.:+371 27082308.