Ielūdz uz Latvijas Jaunatnes padomes konferenci

 

Latvijas Jaunatnes padomes nacionālā konference “Kas notiek Latvijas jaunatnes organizācijās?” norisināsies 7. novembrī Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2019 – Ikšķiles un Olaines novadu apvienība, Olainē. Konference pulcēs vienkopus jaunatnes organizācijas un to jauniešus, jaunatnes politikas jomas ekspertus, iesaistītās personas un citus interesentus.

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) no šī gada jūnija līdz oktobrim tikās ar vairāk kā 50 dažādām jaunatnes organizācijām visā Latvijā. Īpaša uzmanība tika pievērsta LJP biedru organizācijām un organizācijām no jaunatnes organizāciju saraksta. Konferences laikā LJP prezentēs pētījuma rezultātus un secinājumus pēc tikšanās ar organizācijām. Konferences laikā notiks arī kopīgu priekšlikumu veidošana Izglītības un zinātnes ministrijai par iespējamiem izmaiņu ierosinājumiem Jaunatnes likumā un birokrātijas mazināšanā jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursos.

Pieteikšanās konferencei līdz 2019. gada 14. oktobrim ieskaitot šeit – ejuz.lv/112019. No vienas organizācijas ir iespēja piedalīties vismaz diviem dalībniekiem, vienam no tiem jābūt jaunietim.

Konferences mērķauditorija ir LJP biedru organizācijas, organizācijas no jaunatnes organizāciju saraksta, citas jaunatnes organizācijas un jaunatnes jomas interesenti.

Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots. Dalība konferencē ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes un pusdienas, bet pašiem jāsedz ceļa izmaksas uz/no konferences norises vietu. Katram dalībniekam individuāli tiks atsūtīts apstiprinājums par dalību konferencē.

Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz renate.mencendorfa@ljp.lv vai zvanot 29452874 (Renāte).

Konference tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un to atbalsta Olaines novada pašvaldība.

Atbalstītāji