Daugavpilieši kļust par Pasaules čempioniem arī breika dejās

Piektdien, 2019.gada 25. oktobrī, Francijas pilsētā Monpeljē norisinājās Pasaules pašas prestižākās un lielākās breika dejas sacensības “Battle of the Year Kids 2019”, kurās Latviju pārstāvēja Daugavpils jauniešu komanda Factory Kingz Daugavpils.  Sīvā konkurencē tie kļuva par Pasaules čempioniem U-15 grupā.

Kā savā facebook kontā informē paši dalībnieki, sacensības notiek divos posmos. Sākumā dalībniekiem jāparādot komandas vizītkarte, pēc kuras rezultātiem eksperti atlasa četras spēcīgākās grupas. Vēlāk komandas sacenšas batlos (viena pret otru) divos pusfinālos un vēlāk finālā.

“Savā vizītkartē mēs parādījām īsti spridzinošu šovu par tēmu “Malibu glābēji!” informē Factory Kingz Daugavpils pārstāvji. Savukārt  vēlāk, pusfinālā ar rezultātu 4:1 mēs uzvarējām spēcīgo Ķīnas komandu, bet finālā ar tādu pašu rezultātu pieveicām Baltkrievijas komandu Kill Joys.

Batlus (sacensības) vērtēja pieci pasaulslaveni dejotāji: Neguin (Brazīlija), Wing (Dienvidkoreja), Movie One (Spānija), Mounir (Francija)  un Crumbs (ASV).

Rīt, 26.oktobrī, notiks šo sacensību kulminācija, kur jubilejas turnīrā “Battle of the Year” notiks Pasaules čempionāts breikā pieaugušo vidū.

Daugavpils jaunieši ieguvuši tiesības atklāt šīs nozīmīgās sacensības uz skatuves uzstājoties kopā ar Pasaules breika leģendām, kuras jebkad uzvarējušas turnīrā “Battle of the Year”.

Grupas Factory Kingz Daugavpils vadītāji pateicas bērnu vecākiem un draugiem par atbalstu, kā arī Daugavpils pilsētas domei par atbalstu brauciena norisē .

Kā Latgales plānošanas reģions informēja iepriekš, 17.oktobrī Vācijas pilsētā Brēmerhāfenē notiekošajā Pasaules Hip-Hopa čempionātā Latviju pārstāvēja deju studijas «StopTime» deju grupa TEAM POWER arī no Daugavpils, kur daugavpilieši kļuva par Pasaules čempioniem Hip Hop dejās!