Daugavpilī notiks starptautisks konkurss „Sapņi piepildās”

Marts ir bērnu un jauniešu jaunrades laiks. Ar ko mūs šoreiz iepriecinās starptautiskais konkurss festivāls „Sapņi piepildās”? Protams, ar vairākām balvām un nominācijām. Lidojums lidmašīnas kabīnē vai lidojums bezsvara stāvoklī? Par ko sapņo tu? Eksotiskais brauciens ar suņiem? Daivings? Izjāde ar zirgu? Dziesmas ieraksts profesionālajā studijā!? Sapņi piepildās!  Šis jau iecienītais pasākums notiks Daugavpilī piekto reizi. Konkurss attīstās. Sākumā tas norisinājās vienas dienas laikā, tagad norises laiks – divas dienas.

2.-3. martā Daugavpilī ieradīsies dalībnieki no dažādām valstīm un pilsētām, deju grupas un vokālie kolektīvi. Dažādu vecumu un tautību talantīgiem solistiem būs iespēja dziedāt un dejot, pārsteigt stingru, bet taisnīgu starptautisko žūriju ar cirka priekšnesumiem, spēlēt mūzikas instrumentus.

Parasti ir daudz solo numuru un duetu, kā arī trio un kvartetu. Protams, skatītājus priecēs arī lieli kolektīvi. Kultūras nams „Vārpa” ir pazīstams ar savu labo skatuvi, kur labprāt dejo gan klasiskās, gan modernās dejas, tautas un ielu dejas, kā arī brīnumskaistas austrumu dejas.

Šoreiz konkursā iesaistījās ne tikai dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, bet arī kolektīvi no Polijas un Ukrainas.

Pagājušajā gadā uzvarētāji no Baltkrievijas aizveda mājās dāsnu balvu no tūrisma firmas „Mari”. Ceļazīme 350 eiro vērtībā, ko varēs izmantot jebkurā laikā, aizceļoja uz Minsku. Dziesmas ierakstu profesionālajā studijā „Anima” un ceļojumu ar burukuģi izcīnīja talantīgā dziedātāja no Lietuvas Karolīna Lando.

Interesanti, kurš uzvarēs šoreiz? Varbūt jūs vai jūsu talantīgie paziņas?!

Daudz pieteikumu no jaunajiem izpildītājiem saņemts nominācijā „debija” – tā ir lieliska iespēja uzstāties uz lielās skatuves pirmo reizi. Nominācijā „autora priekšnesums” pieredzējušie vokālisti priecēs mūs ar autordziesmām.

Nominācijā „ārzemju hits” tiks prezentēts džeza, folkloras, estrādes un akadēmiskais vokāls klavieru pavadījumā. Cirka priekšnesumus prezentēs viesi no Kauņas un pazīstamais kolektīvs „Vivat” no Daugavpils. Starptautiskā konkursa festivāla „Sapņi piepildās” moto – „Ikviens konkursa dalībnieks tiks apbalvots!” Dalībnieki tiks apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem un balvām no sponsoriem (spēle „Mafija”, peintbols, bērnu izklaides).

Pieteikumus var iesniegt organizētājam, rakstot uz e-pastu – zanna189@inbox.lv, t. +371 26566741. Informācija par konkursu tīmekļvietnē – www.konkurs.lv. Iespējams, ka tieši šis konkurss palīdzēs jums vai jūsu bērniem (skolēniem) iegūt pieredzi, pārliecību un būt mērķtiecīgiem ne tikai mākslā, bet arī turpmākajā dzīvē.