Daugavpilī norisināsies Sporta festivāls

Sestdien, 31.augustā, Daugavpilī norisināsies Sporta festivāls, kurā būs lieliska iespēja ne tikai iepazīt pilsētas sporta skolas un biedrības, bet arī izmēģināt pašiem dažādus sporta veidus un atbalstīt sportistus sacensībās.

Festivālā piedalīsies Daugavpils sporta skolas – Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Daugavpils Individuālo sporta veidu skola, Daugavpils Futbola skola un Daugavpils Ledus sporta skola. Būs iespēja iepazīt sporta skolu sporta veidus, apskatīt paraugdemonstrējumus un daudz ko citu. Kā, piemēram, basketbols pārsteigs ar dažādiem vingrojumiem un dejām, savukārt, volejbolisti izspēlēs nelielu turnīru. Mākslas un sporta vingrošana priecēs ar paraugdemonstrējumiem. Savukārt, sporta skolu administrācijas iepazīstinās ar aktuālo informāciju, uzsākot jauno mācību gadu.

Tāpat festivālā piedalīsies arī vairāk kā 20 pilsētas sporta biedrības un klubi. Tiks pārstāvēta nūjošana, kas iepazīstinās ar nūjošanas nozīmi un sniegs iespēju to iemēģināt, Daugavpils biedrība “Fitnesa federācija” piedāvās piedalīties sacensībās “100 kg svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu”. Būs arī zumba, orientēšanās, cīņas mākslas pārstāvji. Moto sportu cienītāji varēs apskatīt auto sporta mašīnas un spīdveja motociklus un ekipējumu. Galda tenisa cienītāji varēs doties uzspēlēt arī šo sporta veidu. Svarbumbu celšanas klubs “Kettlebell Fit” rīkos sacensības “Kettlebell Fit Challenge”, kurā varēs sacensties ar profesionāļiem. Cilvēki, kuri vēlas uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, varēs iepazīties un izmēģināt dažādu veidu aerobiku un fitnesu.

Visas dienas garumā, sākot jau no rīta, norisināsies ielu basketbola čempionāta noslēguma posms, kurā tiks noskaidrotas labākās komandas. Ar spēkiem mērosies arī bokseri “Domes kausā 2019” un spēcīgākie sacentīsies sacensībās “Best Nordic Strong Man”.

Apmeklējot festivālu, varēs arī iegādāties visu nepieciešamo jaunajam mācību gadam, jo paralēli ar sporta festivālu notiks skolas gadatirgus. Tajā piedalīsies vairāk nekā 80 tirgotāji no Latvijas un tuvējām kaimiņvalstīm, kas piedāvās preces skolai un ikdienai, kā arī dažādus gardumus un našķus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Būs arī balvu izloze un izbraukuma virtuve. Savukārt, tiem, kuriem interesē veselība un medicīna, būs iespēja klausīties lekciju, kuras laikā tiks runāts par onkoloģijas slimībām un profilaksi.

Tiekamies 31.augustā, no plkst. 12:00 līdz 15:00, lai iepazītos ar pilsētas sportu un iespējām!